Kajgana Song Contest #192 - Mакедонска музичка сцена (2000s)

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.652
Поени од реакции
796
Ова беше песниште ... додуша видеово со лош квалитет на слика и звук ама претпоставувам дека добро ја знаете песнава

 
Член од
7 септември 2016
Мислења
18.978
Поени од реакции
33.553


...уште една млада душа почина и падна во заборав, еве шанса да се потсетиме на песните на Влатко Илиевски!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom