Kajgana Song Contest #186 - Гласање - Dead can Dance

Kajgana Song Contest Гласање #186 - Dead can Dance


  • Вкупно гласачи
    10
  • Гласањето е завршено на .

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
4.373
Поени од реакции
29.108
Заврши 186-та Кајгановизија. Ви благодарам на сите за учеството.
Време е за гласање.

Пријавени беа вкупно 10 нумери.
Се гласа за 3, до недела
 

Kajgana Shop

На врв Bottom