Kajgana Song Contest #170: Frank Sinatra|ГЛАСАЊЕ

Најмногу се топам на:


  • Вкупно гласачи
    25
  • Гласањето е завршено на .

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
3.140
Поени од реакции
12.005
Прво и многу важно. За привилегиите што ги добиваш од мене, @Filip Telford во Орхидеја пред мене сакам да видам карамелизиран кромид, поховани маслинки со тоа педерското пиперче во средина, цезар салата со дресинг, и се што мрази Сусаро на маса. И Александрија бела. Голема. Само за мене.

Второ и не толку важно. Идеме со гласање.

Кога е Синатра у прашање, све дозвоволувам, дури и 5 гласови ќе ви дозволам!
Гласаме до недела мачиња, нека победи најдобрата песна! :pipi:
 
Последно уредено:

Darklady

Марсовка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
3.735
Поени од реакции
25.767
пред мене сакам да видам карамелизиран кромид, поховани маслинки со тоа педерското пиперче во средина, цезар салата со дресинг
И тата би сине :icon_mrgr:

Strangers in the night, па се останато. :sneaky:
 
Член од
28 август 2013
Мислења
1.863
Поени од реакции
4.060
Драги мои, историски ден!

Мојот миленик @Dumbledore победи убедливо, а @poimanemam за прв пат ми стави тажна реакција на пост!

Честитки дете, и чекаме нова тема! :backa:
Не знаев дека имало гласање, ќе гласав за тебе :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom