Kajgana Song Contest #162 - ГЛАСАЊЕ

Најгот песна


  • Вкупно гласачи
    25
  • Гласањето е завршено на .
Член од
27 април 2009
Мислења
2.348
Поени од реакции
2.896
Овај пат имаме малце помал избор 17 песни ама квалитетни!
Доста беше од мене, нека победи најмрачниот :icon_lol:

НАПОМЕНА - МОЖЕТЕ ДА ГЛАСАТЕ ЗА 5 ПЕСНИ!!!
 
Последно уредено:
Член од
17 ноември 2021
Мислења
104
Поени од реакции
182
Се мислев меѓу ЕКВ - Ти си савввв мооој БООООЛ и Џој Дивижн - Дисордер, сепак мојот глас иде за енглезите овој пут.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.348
Поени од реакции
2.896
Се мислев меѓу ЕКВ - Ти си савввв мооој БООООЛ и Џој Дивижн - Дисордер, сепак мојот глас иде за енглезите овој пут.
Мојш да гласаш за 5 песни :unsure:
Моја грешка требаше да напоменам, доколку му фали 1 глас на ти си сав мој бол за победа или егал ќе му го рачунаме твојот :D
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.348
Поени од реакции
2.896
Кандидатот под никот @Lowe2 ја има честа да го смисли наредниот избор и да ја отвори темата.
Честитки!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom