Kajgana Song Contest #159 - ГЛАСАЊЕ

Кој глумец најубаво пее?


  • Вкупно гласачи
    33
  • Гласањето е завршено на .

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.271
А нели заврши гласањето?
Влагаме во втор круг јас и @Chiksy^
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.977
Поени од реакции
55.045
А нели заврши гласањето?
Влагаме во втор круг јас и @Chiksy^
ова мртвово вика дека утре ќе заврши а ја убаво стаив 3 дена да може да се гласа.

ако е некоја грешка и не може веќе да се гласа ондак ќе праиме втор круг гласање 24 саати.

распрашај се и кажи ми што да праам, глеам милан.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.271
ова мртвово вика дека утре ќе заврши а ја убаво стаив 3 дена да може да се гласа.

ако е некоја грешка и не може веќе да се гласа ондак ќе праиме втор круг гласање 24 саати.

распрашај се и кажи ми што да праам, глеам милан.
Не бе таман си е тоа, 3 дена од времето кога си ја отворил темата.

Го помешав со другово гласање што беше знаеш...

*исфорсирав пост да ја апдејтнам темата да искочи во нови мислења. Нерешено беше... и уште е иако гласал некој :D
Ако остане вака му препуштам на @Chiksy^ победата. Нема оддамна (или воопшто) давано тема.

ROMA ROMA ROMA
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Ако остане вака му препуштам на @Chiksy^ победата. Нема оддамна (или воопшто) давано тема.
Јас сакав да ти препуштам тебе победа пошо ти си гласал за мене и е поферски ама ај јас ќе отворам немам победено досега, ФАЛА :D
Кога се отвара нова тема инаку? Гледам изминативе ги отварале четврток, а Џонтра понеделник :cautious:
 
Последно уредено:

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.271
Јас сакав да ти препуштам тебе победа пошо ти си гласал за мене и е поферски ама ај јас ќе отворам немам победено досега, ФАЛА :D
Кога се отвара нова тема инаку? Гледам изминативе ги отварале четврток, а Џонтра понеделник :cautious:
Од понеделник до четврток тема за пријавување, од петок до недела тема за гласање :)
 
Ф

Флеш

Гостин
Нико нече Роберто мој ... Ваљда требаше со Мирко Попов да идам .... :LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom