Kajgana Song Contest #157 Гласање

ајмо ?


  • Вкупно гласачи
    28
  • Гласањето е завршено на .
Член од
17 октомври 2011
Мислења
9.870
Поени од реакции
22.763
Тргнав да гласам за 5, и на крај ги избришав сите, зашто „Sve ce to mila moja prekriti ruzmarin, snjegovi i sas“ е симфонија за се останато тука! Една од најдобрите песни од Ex Yu. Не е мојата омилена од Дугме (тоа е „Ne gledaj me tako i ne ljubi me vise“), ама во топ 3 ми е сигурно. Значи единствен глас за @Chiksy^ .
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.311
Поени од реакции
2.755
Јас не гласам за никого. Досега на 2-3 пати имав најмногу лајкови во темите за предлози, а никако да победам. Нешто e труло во форумот Кајгана!
 

Darklady

Марсовка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
3.061
Поени од реакции
21.427
Glasovite javni se ili tajni? Da znam za kogo da glasam, da znam dali da baram potkup za mojot glas :icon_mrgr:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.414
Поени од реакции
50.204
Глас за бацила је свемир зеку
 

Riken

...
Член од
9 декември 2008
Мислења
9.308
Поени од реакции
18.105
Првите 3 знаев за кои песни ќе гласам, другите 2 ги шлакнав така.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.203
Поени од реакции
40.892
Јухууууууууу.

Фала на сите што гласавте, не за мене, туку пошто стварно верувам дека оваа е најдобрата песна, мило ми е што победи :)

Отварма нова тема за кратко.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom