Kajgana Shop (shop.kajgana.com)

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
NEW ARRIVAL :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Нови производи во каталогот:

Наскоро ја збогатуваме понудата и со автомобилски гуми, бела техника, лаптопи, таблети... :)

Ако имате производ кој сакате да го продавате во Kajgana Shop, пишете ни на shop@kajgana.com или директна порака.
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.707
Поени од реакции
6.823
Нови производи во каталогот:

Наскоро ја збогатуваме понудата и со автомобилски гуми, бела техника, лаптопи, таблети... :)

Ако имате производ кој сакате да го продавате во Kajgana Shop, пишете ни на shop@kajgana.com или директна порака.
Дали е изводливо и дали би личело да се направи нешто како берза на CD-a и LP плочи? Мислам, да биде како листа на албуми, со поединечна цена, состојба... Продавач е Кајгана, не мора да се наведува сопственикот. Јас познавам сериозни колекционери, со ретки и скапи плочи и дискови. Не сум чул дека има такво нешто кај нас
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.707
Поени од реакции
6.823
Да, ама таму е непрегледно, или барем јас не се снаоѓам
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Дали е изводливо и дали би личело да се направи нешто како берза на CD-a и LP плочи? Мислам, да биде како листа на албуми, со поединечна цена, состојба... Продавач е Кајгана, не мора да се наведува сопственикот. Јас познавам сериозни колекционери, со ретки и скапи плочи и дискови. Не сум чул дека има такво нешто кај нас
Знаеш такви, сериозни продавачи? :)
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.707
Поени од реакции
6.823
Колекционери = купувачи :)
Ако има продавачи, слободно нека пишат :)
Јас имам неколку стотини дискови, кои би ги продал. Но не барам заради мене да се отвори тема.
В ред, можеби идејата не ми е практична
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
NEW ARRIVALS :cujte:
Штотуку пристигнаа нови бироа, полици, масички, тв комоди, плакарчиња... По супер цени и во ограничени количини! :)

 

Kajgana Shop

На врв Bottom