Kajgana Shop (shop.kajgana.com)

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.861
Поени од реакции
7.549
Стварно сега сум сериозен во предлогов да се почне продавање лиценци за софтвер/PC програми.
За Adobbe цел пакет пред малку ми се појави оваа реклама на Facebook.
[линкот е пиратерија и отстранет]

Е вака зошто да нема и на Кајгана Шоп.
 
Последно уредено од модератор:

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Стварно сега сум сериозен во предлогов да се почне продавање лиценци за софтвер/PC програми.
За Adobbe цел пакет пред малку ми се појави оваа реклама на Facebook.
[линкот е пиратерија и отстранет]

Е вака зошто да нема и на Кајгана Шоп.
Пиратерија е тоа што го продаваат тие што ги наведе. Пиратеријата е забранета!
Еве ги реалните цени на Adobe
 
Последно уредено од модератор:
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.861
Поени од реакции
7.549
Не би ме зачудило доколку следниот предлог од MARCELLO биде да продаваат дојави и местени утакмици на шопот.
Eако нека има од се по нешто, како викаат од игла до локомотива :icon_lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Стварно сега сум сериозен во предлогов да се почне продавање лиценци за софтвер/PC програми.
За Adobbe цел пакет пред малку ми се појави оваа реклама на Facebook.
[линкот е пиратерија и отстранет]

Е вака зошто да нема и на Кајгана Шоп.
Adobe пакети се продаваат на Adobe, а истите (барем голем дел, колку што знам) воопшто и не се достапни за Македонија. Ваљда поради ваквите пиратски-бигбизнис-финтици како овој на Facebook што пробува да ги продаде :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Нови дизајнчиња! :)

 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Нашата продавница ја збогативме со нови производи за нега и убавина.



Посетете нè и направете избор од квалитетните козметички препарати за нега на лице и тело од Pharmatheiss cosmetics, спортските гелови и креми на Allgasan, како и средствата за беспрекорна орална хигиена на Lacalut.

 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Од денес, достапни за нарачка во нашата продавница се и најпродаваните принтери од понудата на HP и Pantum, како и најголемиот избор на компатибилни тонери за сите модели по најдобрите цени. Направете ја вашата нарачка, а ние ќе ја испорачаме до вашата локација:


2fb_printeri.png
 
Последно уредено:

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Направивме мала реорганизација во категориите, нешто што ќе најверојатно ќе се случува уште неколку пати - како што доаѓаат нови производи :)

Тоа што е ново од денес:

PC галантерија
Галантерија за мобилни
Освен новите категории, додадени се и голем број нови производи во веќепостоечките :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.707
Поени од реакции
6.824
Мислам дека треба во понудата да биде напишан и гарантниот период. Не проверував секаде, но кај електричниот алат не сретнав.
Патем, кога станува збор за алат, понудата треба да биде далеку побогата
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Мислам дека треба во понудата да биде напишан и гарантниот период. Не проверував секаде, но кај електричниот алат не сретнав.
Патем, кога станува збор за алат, понудата треба да биде далеку побогата
На производите што има гаранција, гарантниот период е напишан. Ќе прочешламе да не сме пропуштиле некаде. Инаку, на производите од BLACK + DECKER (сите електрични уреди и алати, освен механичките како клучеви и клешти) гаранцијата е 2 години. Понудата ќе биде поголема, секако. Може и да ни кажеш што планираш да нарачаш, па да убрзаме со тој производ :))
 
Последно уредено:
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.707
Поени од реакции
6.824
На производите што има гаранција, гарантниот период е напишан. Ќе прочешламе да не сме пропуштиле некаде. Инаку, на производите од BLACK + DECKER гаранцијата е 2 години. Понудата ќе биде поголема, секако. Може и да ни кажеш што планираш да нарачаш, па да убрзаме со тој производ :))
Не сум приметил за гаранцијата, мој пропуст, најверојатно.
Во моментов ништо не планирам, понуди за алат на драго срце гледам, иако го имам доволно. Според мене, дури и да нема многу брендови, убаво би било да има цела палета алат од два или три производители.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Од денес, спортски справи и опрема, додатоци во исхраната и суплементи достапни за нарачка во нашата продавница по најдобри цени. Испорака до вашиот дом.

Наскоро ја збогатуваме понудата за Облека и обувки, повеќе алат и поголем избор на PC и мобилна галатерија :)
Ако ги имам истите цени тука што зашто да идам преку кајгана?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom