Kairos planet

ovoj i onoj

Stand up and live.
Член од
31 мај 2015
Мислења
13
Поени од реакции
0
Здраво. Дали има некој што работи за Каиро планет или е запознат во Македонија за подетално да објасни.

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
297
Поени од реакции
253
ги има многу... уште на почеток да си кажам дека мене ми изгледа тотално неповерливо, мада има луѓе кои што имаат и по 6-7 акаунти, т.е. компјутери од кои земаат пари
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Толку ли сте очајни бре луѓе?

Инаку одговорот е бегај што подалеку.
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
649
Поени од реакции
527
Јас го користам и сум(бев) скептичен. Личноста шо ме кандисуваше за да го земам ми префрли пари за да земам од лиценците (597долари) па така да не ризикувам сопствени пари. Досега тера како шо треба, 10 сати си работи компјутерот, секој ден ми се префрлуват по 4.09 долари и до крајот на јуни треба да ми бидат вратени веќе вложените пари, па да ги вратам од кај шо ми ги позајмиле, па после то, се шо ќе ми биди префрлувано ќе биди за мене и тогаш ќе кажам дали навистина префрлуват и дали функционира.
Никој не гарантира до кога ќе функционира и како ќе функционира, ама ете, ако некој има можност нека си проба, иако лиценците се скапи, особено последната од 2777 долари.
Читав по интернет, каирос содржи пиратерија, ама не и порнографија. Едино се плашам да не ми дојди полиција на врата,ама по интернетот не сретнав такво искуство од било кој.
upload_2016-4-28_11-12-57.png
upload_2016-4-28_11-13-32.png
 
Член од
18 мај 2016
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ја познавам многу луѓе што се влезени во мрежата па и самиот сум член од пред неколку дена, сега за сега се функционира како што треба, ако ве интересира нешто подетално слободно прашајте :)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.055
Поени од реакции
64.392
- Каде се физичките канцеларии во Лондон и во САД?
- Кој производ го продава Каирос, и зошто не може да се купи?
- Кои се раководните лица?
- Што се случува со податоците кои се чуваат на вашите компјутери во случај на некого да му рикне хард дискот?
- Зошто обичен и SSD hard disk се изнајмуваат за иста цена?
- Зошто брзината на интернетот не игра никаква разлика при цената?

И зошто мора јас да платам 2800 долари за некој друг да го користи мојот хард диск?
 
Член од
18 мај 2016
Мислења
2
Поени од реакции
0
На нивниот сајт можеш да ги видиш адресите на канцелариите, можеш да ги контактираш преку mail враќаат проверено, со уплата и активација на акаунт добиваш програми кои можеш да ги симнеш од нет и да ги користиш, ако рикне хард диск ставаш нов правиш партитиција и шибаш (со тоа што мораш програмче да го извадиш повторно од нет од акаунт и да го поврзеш со хард дискот)
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
- Каде се физичките канцеларии во Лондон и во САД?
- Кој производ го продава Каирос, и зошто не може да се купи?
- Кои се раководните лица?
- Што се случува со податоците кои се чуваат на вашите компјутери во случај на некого да му рикне хард дискот?
- Зошто обичен и SSD hard disk се изнајмуваат за иста цена?
- Зошто брзината на интернетот не игра никаква разлика при цената?

И зошто мора јас да платам 2800 долари за некој друг да го користи мојот хард диск?
абе обична ponzi шема, бегај од овие.
што продават - ветер и магла
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.055
Поени од реакции
64.392
абе обична ponzi шема, бегај од овие.
што продават - ветер и магла
Мене ми е кристално јасно, само што пола Куманово стави пари кај овие.
 
Член од
12 февруари 2012
Мислења
227
Поени од реакции
25
И што викате? Да се проба?
 
Член од
12 февруари 2012
Мислења
227
Поени од реакции
25
како што рече vidooq имам доста другари од куманово што го почнаа ова веке неколку месеци... па викам да прашам по скопје што мислат... не ми треба мудрости
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
како што рече vidooq имам доста другари од куманово што го почнаа ова веке неколку месеци... па викам да прашам по скопје што мислат... не ми треба мудрости
јас викам да го земиш најголемиот пакет. јас моментално на тој сум. бев на најмалиот, ама откако го земав најголемиот пакет многу поголема е заработката.
 
Член од
12 февруари 2012
Мислења
227
Поени од реакции
25
А погоре си пишал "бегај од овие" ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom