Kајгана GrandBilliards Турнир

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Јас би сакал повторно да организираме Турнир во оваа игра можност ќе имаат да се пријават 16 души и ќе видиме колку ќе има заинтересирани.
Линк за даунлоад www.grandbilliards.com
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Додавајте се на листата:
1.Dr.Petar*
2.bobomindfreak
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Ajde ali jas bi sakal SNOOKER DA SE NAPRAVI :)
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Додавај се на листата.
 
Член од
21 јуни 2010
Мислења
192
Поени од реакции
13
Еј и јас обавезно се пријавувам!!!!!!! Кога ке почниме инаку!?

--- надополнето ---

Kobe Bryant 24 напиша:
Еј и јас обавезно се пријавувам!!!!!!! Кога ке почниме инаку!?
Извинете вака сега шо прам ама заборавив дека ќе одам на одмор!!! Така да моето место е слободно а некој друг!!!
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
457
Поени од реакции
52
Јас се откажувам поради заминување на одмор .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom