Kаква конзола за игри поседувате?

Дискусија во форумот 'Гејминг' започната од d-dust, 13 ноември 2007.

 1. Smert

  Smert

  Член од:
  13 февруари 2007
  Мислења:
  4.954
  Допаѓања:
  5.353
  Nintendo Switch, Nintendo New 3DS XL, PS4.

  3DS-от го немам упалено една година, откако земав Switch, ама ќе му се вратам еден ден да ги доиграм сите Zelda игри.
   
  На Beric Dondarrion и AB1 им се допаѓа ова.

Сподели преку: