Justin Bieber

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Здраво дечки наидов на искомплексирани тинајџерки во мојот живот па решив ова да го споделам со вас ! Незнам јас како пее па мора да ми кажете вие . и шо музика е ова. Јас не се разбирам вие кажете :smir:
инаку убаво е типчето не е лошо!

Justin Bieber


 
V

Viktoranius

Гостин
Па убаво пее детето. Шо има врска ова со искомплексирани тинАјџерки?
 
Член од
18 ноември 2009
Мислења
73
Поени од реакции
14
Врска нема.Едно богато дете,што сака да успее во животот користејќи ги парите од мама и тато.
У стилот на пеење,не ми се допаѓа ипак,момчево има 12 години.Нешто слично на
Рогер Брадерс,само што е по бистро момчево.
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.618
Поени од реакции
406
Второт видео го видов и не видов ништо за сеир?:toe:
 
На врв Bottom