Justin Bieber 51 годишен педофил... или не ?

С

сашенко

Гостин
Хахахахах незнам дали е вистина ова стварно е збунувачки тоа со вестите ама....тоа кога пее типот на домашното видео премногу фејк ми изгледа...
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Onion News, guys. Не само на Фејсбук да ми седите...
 

Koko Roko

Oh Mr. Topper!!!!!!
Член од
21 јуни 2010
Мислења
623
Поени од реакции
563
No coment. За секој случај барав на CNN ама не најдов ништо. Мене малце фејк ми изгледа видеово.
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Божееее што се нема да им текне еј ахахахаххааа. Како може да е вистина коа се глеа дека и вестите и таа психијатарот се тотално фејк, се гледа од Марс колку е непрофесионално направено видеото.
АХАХАХАХАХАХАХАХАА неможам да се изнасмеам.

--- надополнето ---

А и што е со Onion News стварно хахаха
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
He grabbed me and he told me I was his special angel and then he asked me to pee all over him.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Onion News.....Иновативни се тоа им признаам :):)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
уште малку фали па да поверував
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Onion има голема репутација во САД, не верувам дека е фејк.
Па и мене не ми изгледа фејк, мислам репортерот, полициското интервју, сликата каде што му се лупи кожата...Не верувам дека некој би можел да направи таков фејк, сепак...
 

Koko Roko

Oh Mr. Topper!!!!!!
Член од
21 јуни 2010
Мислења
623
Поени од реакции
563
The Onion is an American news satire organization. It is an entertainment newspaper and a website featuring satirical articles reporting on international, national, and local news, in addition to a non-satirical entertainment section known as The A.V. Club. It claims a national print circulation of 690,000 and says 61 percent of its web site readers are between 18 and 44 years old.[2] Since 2007, the organization has been publishing satirical news audios and videos online, as the "Onion News Network".[4]
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Onion#cite_note-3The Onion's articles comment on current events, both real and imagined.
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Onion
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Крш филм им направи бе. :pos:

Требаше самите да се помачат. Onion се цареви! Еве ви друг примерок за нивните креативни вести и емисии.

 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Тој гласот негов пискав што го има гарант позајмено на Ариел (малата сирена), не може да се одглуми. :)
Уште една новинарска незанимлива глупост како и обично.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom