iPhone 6S и iPhone 6S Plus

Член од
5 октомври 2011
Мислења
155
Поени од реакции
64
Официјално ги дособирам информациите за она што следи на 9 Септември . Се надевам сите сте спремни Apple повторно да купи време со S модел . Најповеќе се радувам на софтверот . Вашето мислење ќе го разгледуваме на оваа тема . Среќно дечки , постирајте она што имате информации околу настанот , добра мисла до 9 Септември стандарт 19 h одиме во живо .
 
Член од
9 мај 2015
Мислења
224
Поени од реакции
83
Бла,Бла,Бла.Сигурно сега ќе лупнат некоја висока цена и за ова.Потврдено е дека Samsung Galaxy S6 Edge ќе биди побрз од новиот iPhone6S.2 јаки страни на Ајфонот:
-Убав
-Прост.
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
642
Поени од реакции
485
Бла,Бла,Бла.Сигурно сега ќе лупнат некоја висока цена и за ова.Потврдено е дека Samsung Galaxy S6 Edge ќе биди побрз од новиот iPhone6S.2 јаки страни на Ајфонот:
-Убав
-Прост.
Како е тоа потврдено а телефонот уште не е претставен?
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
642
Поени од реакции
485
Беше тестирано.Не можам сега да ја најдам страницата,кога че излези че видиш дека е така.
Глупости се тоа...не верувам во се што ќе прочиташ ;)
Споредуваш 2 платформи од кои едната е далеку побрза од другата, затоа скептик сум дека с6 ќе биде побрз од ајфонот. :)
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
ајфон не е гаџет, ајфон не е телефон, ајфон е чиста магија
 
Член од
9 мај 2015
Мислења
224
Поени од реакции
83
Фанбоујс детектед.Единствено нешто за ајфоните,како што кажав,Убав и Лесен.Во перфоманси,брзина,камера и се и сешто се знај дека никогаш нема да биди како Самсунг.Haters be like :mad:
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Фанбоујс детектед.Единствено нешто за ајфоните,како што кажав,Убав и Лесен.Во перфоманси,брзина,камера и се и сешто се знај дека никогаш нема да биди како Самсунг.Haters be like :mad:
Кај баш го погоди самсунг, баш самсунг е најспор поради нивниот тачвиз и лоша оптимизација и мизерна подршка , ајфонот е побрз од било кој самсунг телефон, а нексусот е најбрз поради ванила андроид

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Член од
5 октомври 2011
Мислења
155
Поени од реакции
64
Последно уредено:
Член од
9 мај 2015
Мислења
224
Поени од реакции
83
Кај баш го погоди самсунг, баш самсунг е најспор поради нивниот тачвиз и лоша оптимизација и мизерна подршка , ајфонот е побрз од било кој самсунг телефон, а нексусот е најбрз поради ванила андроид

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Мнгоу грешиш,има еден куртон видеа пребарај како сакаш.Не е побрз.Докажано е пребарај видеа speed test че видиш самиот,поз фанбој.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom