Invite codes за Македонскиот торент тракер trackermk

SaLt

symbian & iOS master & android
Член од
2 април 2005
Мислења
289
Поени од реакции
82
Тука може да поставите барање за invite coede/покана за македонскиот торент тракер trackermk којшто опстојува од 2014. За тие што незнаат на таркерот нема warez и hollywood movies само македонска музика, филмови, документарци,спортски натпревари,рипови од стари плочи и понекоја слична содржина од балканскиве простори. Кој што има нешто и сака да сподели нека повели, а можеби и ќе си најде нешто да си ја обнови својата домашна архива :oeoeoe:

 1. 1a9ef42a08a9226385a5c1e868557530
 2. 68ddaca35e5f1a24fa2afaf08f895c52
 3. bd414a898aca3d6d994887593cce09f0
 4. 9844612173ae2002564fdce031d5fe71
 5. 9b8202c4002a6cb8070767f15f46df50
 6. 56093c501f3865e4dc7f442adf4282a2
 7. d3902e8641c2ad2d30bf5f901a82401f
 8. 22677678dc45a35ab738408ab67527da
 9. 6dd8dd8f0df99022245211fac8b3431b
 10. f0ccb394b15b09585f07de9344573756
понатаму кодовите од поканите ќе бидат испраќани во ПМ
 
Последно уредено од модератор:

Флеш

You plonker!
Член од
23 март 2009
Мислења
8.776
Поени од реакции
9.368
Тука може да поставите барање за invite coede/покана за македонскиот торент тракер trackermk.com којшто опстојува од 2014. За тие што незнаат на таркерот нема warez и hollywood movies само македонска музика, филмови, документарци,спортски натпревари,рипови од стари плочи и понекоја слична содржина од балканскиве простори. Кој што има нешто и сака да сподели нека повели, а можеби и ќе си најде нешто да си ја обнови својата домашна архива :oeoeoe:

 1. 1a9ef42a08a9226385a5c1e868557530
 2. 68ddaca35e5f1a24fa2afaf08f895c52
 3. bd414a898aca3d6d994887593cce09f0
 4. 9844612173ae2002564fdce031d5fe71
 5. 9b8202c4002a6cb8070767f15f46df50
 6. 56093c501f3865e4dc7f442adf4282a2
 7. d3902e8641c2ad2d30bf5f901a82401f
 8. 22677678dc45a35ab738408ab67527da
 9. 6dd8dd8f0df99022245211fac8b3431b
 10. f0ccb394b15b09585f07de9344573756
понатаму кодовите од поканите ќе бидат испраќани во ПМ
Добра работа . Гледам дека стариот акаунт не би е повеќе активен . :LOL: Нема везе , good to be back
 

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
883
Поени од реакции
2.547
Се регистрирав со еден од кодовите но емаил за ферификација не ми стигна. Значи ништо: ((((
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
107
Поени од реакции
334
Се регистрирав со еден од кодовите но емаил за ферификација не ми стигна. Значи ништо: ((((
Појди на гугл и пиши temporary mail, ќе ти даде привремен маил, не го исклучувај табот тука ќе ти стигне кодот за верификација. Регистрирај се со привремениот меил.
 

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
883
Поени од реакции
2.547
OK e
Стигнал меил утрово.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.333
Поени од реакции
3.824
Тука може да поставите барање за invite coede/покана за македонскиот торент тракер trackermk којшто опстојува од 2014. За тие што незнаат на таркерот нема warez и hollywood movies само македонска музика, филмови, документарци,спортски натпревари,рипови од стари плочи и понекоја слична содржина од балканскиве простори. Кој што има нешто и сака да сподели нека повели, а можеби и ќе си најде нешто да си ја обнови својата домашна архива :oeoeoe:

 1. 1a9ef42a08a9226385a5c1e868557530
 2. 68ddaca35e5f1a24fa2afaf08f895c52
 3. bd414a898aca3d6d994887593cce09f0
 4. 9844612173ae2002564fdce031d5fe71
 5. 9b8202c4002a6cb8070767f15f46df50
 6. 56093c501f3865e4dc7f442adf4282a2
 7. d3902e8641c2ad2d30bf5f901a82401f
 8. 22677678dc45a35ab738408ab67527da
 9. 6dd8dd8f0df99022245211fac8b3431b
 10. f0ccb394b15b09585f07de9344573756
понатаму кодовите од поканите ќе бидат испраќани во ПМ
Дали може повеќекратно да се користат кодовите или се за една употреба?
 

SaLt

symbian & iOS master & android
Член од
2 април 2005
Мислења
289
Поени од реакции
82
За една употреба се :sramezliv:
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.848
Поени од реакции
6.994
Како може јас некому да пратам покана да се регистрира?
 

SaLt

symbian & iOS master & android
Член од
2 април 2005
Мислења
289
Поени од реакции
82
Тоа ти е објаснето во форумот на тракерот :)

Sent from my SM-N980F using Tapatalk
 
Член од
7 декември 2022
Мислења
7
Поени од реакции
0
Ај некој нека прати код за покана за Tracker набрзина
 

SaLt

symbian & iOS master & android
Член од
2 април 2005
Мислења
289
Поени од реакции
82
а проба ли некој од кодовите погоре, пошто не се искористени сите ?! , сепак испратен нов
 
Член од
7 декември 2022
Мислења
7
Поени од реакции
0
а проба ли некој од кодовите погоре, пошто не се искористени сите ?! , сепак испратен нов
Да, и за сите (вклучително и тој што си ми го пратил во ПМ) вели „Кодот што го наведовте е погрешен!“. Лек?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom