Финтици за запознавање преку Instagram?

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.326
хахаха ти побарав? во најдивите соништа.

туку незнам што и се нафрли толку на cholismo, изгледа се осети повикана. А?
Повикана меѓу машките за кои всушност зборуваше таа?
пост подолу можеше да видиш како кажува дека залижани крем момци не и се по вкус. Јас требаше да се карам со неа, не ти, и твојот лажен феминизам кој цели кон тоа да гази по други жени, ама слабо по мажи.
не ми реплицирај.
Немој толку да се возбудуваш, ќе си го нарушиш циклусот :icon_lol:
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.601
Поени од реакции
6.021
на некој веќе му беше нарушен, па виде жени, онаму каде што се зборуваше за мажи. :rolleyes:
Јас од темава повеќе добивам впечаток дека Инстаграм е за набивање комплекси, и после доаѓате на форумов да си ги лечите :)
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Се осеќам неубо сега, се искаравте меѓусебе заради постот мој во кој немав апсолутна намера да навредам никој, туку само кажав како го гледам јас инстаграмот како мрежа :)
Јас погоре воопшто и не се карав, само се обидов да кажам мое мислење и бев погрешно сфатен. И нема потреба да се чувствуваш неубаво затоа што ти не допринесе со ништо да дојде до дискусијата погоре. Ние со нашите ставови и погрешно разбирање и толкување на нештата придонесовме, бидејќи различно размислуваме во поглед на темата.
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.601
Поени од реакции
6.021
Јас погоре воопшто и не се карав, само се обидов да кажам мое мислење и бев погрешно сфатен. И нема потреба да се чувствуваш неубаво затоа што ти не допринесе со ништо да дојде до дискусијата погоре. Ние со нашите ставови и погрешно разбирање и толкување на нештата придонесовме, бидејќи различно размислуваме во поглед на темата.
Досега никој не исфрли ниски зборови ко сомнежи за туѓи комплекси - освен еден огорчен пост.
Мерил Стрип тип на форумџика.
Јас не се водам по премиста: на удрен шамар, врти друг образ, тука настана "проблемот". Оваа очекуваше дека сите ќе се повлечеме. До стажот и е ваљда.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
А шо те спречува тука да и пратиш :pos:
Морам прво да ја видам на слики од инстаграмо да видам дали е достојна инфлуенсерка за сочен и жежок дик пик. Прво и праќам дик пик па потоа пишувам zdr asl lol
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Ви успеало да запознаете женска на Инстаграм?!

Како, епа праќам порака "здраво, дали може да се запознаеме", и преминуваш на следна, па на следна, па на следна, и да у ствари сфатиш дека запознавање девојки на Инстаграм врска нема...

Наводно пари ќе изваделе од цицките и газовите, или дека се познати на Инстаграм???
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.636
Поени од реакции
38.813
Ви успеало да запознаете женска на Инстаграм?!

Како, епа праќам порака "здраво, дали може да се запознаеме", и преминуваш на следна, па на следна, па на следна, и да у ствари сфатиш дека запознавање девојки на Инстаграм врска нема...

Наводно пари ќе изваделе од цицките и газовите, или дека се познати на Инстаграм???
Друже не иде тоа така одма да бараш, немој одма со тоа како би ти го изгорел газето. Ќе вртиш малце одоколо. Пошто жените се по духовните рабоќе, мора да пробудиш некаков емотивен риспонс кај неа за она да ти даде. Рецимо ќе објавиш стори како цепиш дрва, значи си јак муж што може да крепи фамилија, ќе се сликаш со детето од сестра ти хаштаг горд чичо, значи сакаш деца и ќе бидеш совршен татко. Све е у малите работи.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.139
Поени од реакции
16.651
Друже не иде тоа така одма да бараш, немој одма со тоа како би ти го изгорел газето. Ќе вртиш малце одоколо. Пошто жените се по духовните рабоќе, мора да пробудиш некаков емотивен риспонс кај неа за она да ти даде. Рецимо ќе објавиш стори како цепиш дрва, значи си јак муж што може да крепи фамилија, ќе се сликаш со детето од сестра ти хаштаг горд чичо, значи сакаш деца и ќе бидеш совршен татко. Све е у малите работи.
Јас сама си ги цепам дрвата, пример :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.259
Поени од реакции
22.482
Друже не иде тоа така одма да бараш, немој одма со тоа како би ти го изгорел газето. Ќе вртиш малце одоколо. Пошто жените се по духовните рабоќе, мора да пробудиш некаков емотивен риспонс кај неа за она да ти даде. Рецимо ќе објавиш стори како цепиш дрва, значи си јак муж што може да крепи фамилија, ќе се сликаш со детето од сестра ти хаштаг горд чичо, значи сакаш деца и ќе бидеш совршен татко. Све е у малите работи.
Ако на кванташки за 12 000 растоварам шлепери да ставам стори или џабе ќе биде ?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.636
Поени од реакции
38.813
Ако на кванташки за 12 000 растоварам шлепери да ставам стори или џабе ќе биде ?
ништо не е џабе друже, све си бара своја публика, на женски што работат у маркети ќе им бидеш алфа и омега кога ќе видат колку палети можеш да растуриш. Ако сакаш да го прошириш клаутот можеш и икона да ставиш дека си верник, вмровките ќе лудуваат за тебе, сеа на комуњарките ќе им биде трн оф. Али шо ќе ти е комуњарка крај краева, би ја трпел оваа чоколисимо дома? Ја не, да бидам искрен.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.259
Поени од реакции
22.482
Али шо ќе ти е комуњарка крај краева, би ја трпел оваа чоколисимо дома? Ја не, да бидам искрен.
Само ако не почне пак да навива за Челзи. Додека Вест Хем и е симпатичен клуб нема гајле.
Политика не ме интересира, особено во кревет :icon_mrgr:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.139
Поени од реакции
16.651
ништо не е џабе друже, све си бара своја публика, на женски што работат у маркети ќе им бидеш алфа и омега кога ќе видат колку палети можеш да растуриш. Ако сакаш да го прошириш клаутот можеш и икона да ставиш дека си верник, вмровките ќе лудуваат за тебе, сеа на комуњарките ќе им биде трн оф. Али шо ќе ти е комуњарка крај краева, би ја трпел оваа чоколисимо дома? Ја не, да бидам искрен.
Тебе никој не те праша
 

Kajgana Shop

На врв Bottom