Instagram

Govinda

Јоги, Боги, Роги
Член од
20 април 2014
Мислења
4.833
Поени од реакции
5.546
Да не знае некој инста од Мелинда Гејтс, сакам да и пратам нешто. Само подискретно, можи и во пп да не види Бодирама, оти ако прати тој, немам шанси. Фала.
Значи веќе немаш шанси.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom