Финтици за запознавање преку Instagram?

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.748
Тема инстаграм.
Погоре кој со кого кафе пиел :facepalm:

Ај бе опрајте се, стварно ќе ви ставам казнени, @Govinda, @DenaM, имате приватни пораки за вакви муабети, секоја тема матер и онадивте.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Тема инстаграм.
Погоре кој со кого кафе пиел :facepalm:

Ај бе опрајте се, стварно ќе ви ставам казнени, @Govinda, @DenaM, имате приватни пораки за вакви муабети, секоја тема матер и онадивте.
ama nie samo sakame da kazeme deka od insta i fb mnogu prijatelstva i ljubovi proizleguvaat
ps: sorry brisete ne
Автоматски споено мислење:

Гови, си пропуштил шанса за тројка
samo da se ljubomorelo znaci strasno
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.748
ama nie samo sakame da kazeme deka od insta i fb mnogu prijatelstva i ljubovi proizleguvaat
ps: sorry brisete ne
Автоматски споено мислење:


samo da se ljubomorelo znaci strasno
Сакаш да кажеш дека бјонс ја најде на инста, отидовте на кафе и се заљубивте?
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Доста време не го користев, и сега не сум нешто активен.....повеќе сум по оние chatroulette, omegle тајп социјални мрежи кај одма идеш на главна поента.
Ова на секакви мочли лајкови да и ставам некако не е мој стајл.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Доста време не го користев, и сега не сум нешто активен.....повеќе сум по оние chatroulette, omegle тајп социјални мрежи кај одма идеш на главна поента.
Ова на секакви мочли лајкови да и ставам некако не е мој стајл.
Џе си бре бузеру стари?...Па немора потреба на секакви да лајкаш. Ќе лајкнеш на одбрана мочла и дирек преџеш на ствар, звонеш са камером. Се тоа фино лепо си го има на инстаграм.
Е само мало си ми сумњив како настапуваш буразеру.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Џе си бре бузеру стари?...Па немора потреба на секакви да лајкаш. Ќе лајкнеш на одбрана мочла и дирек преџеш на ствар, звонеш са камером. Се тоа фино лепо си го има на инстаграм.
Е само мало си ми сумњив како настапуваш буразеру.
Мене буразер увек ми било најтешко да ја дотерам некоја да ми го види курот, ко ќе го види толку е...триста баби жарчиња да и гасат се малку. Проблемот со овие мрежи е од 100 жени 5 ќе се најдат фригидни и ќе те репортнат и си го изел курот. Плус гол не можеш да се сликаш и да објавуваш слики.
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.601
Поени од реакции
6.020
Кога мислам на Инстаграм, мислам на Лила Филиповска.
Како е сега средена целa, :love: почна со градите и одеше на горе, сега во лицето е како лепче.
Цело немиено Вмаро гледа Сител за со неа да фантазира. Така гласи и името на квизот - Се или Нешто. Што вели еден мој комшија кога оди кај една комшифка на кафе и сите го зафркаваат со фразата - полни очи, празни раце, па тој во Итар Пејо фазон со прилепската им враќа - поарно полни очи празни раце, одколку и празни очи и празни раце.
За инстаграм - 60 is the new 20.
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Јас инстаграм имам за да гледам јаки пи*иња и за ништо друго. Женскиве се тотално збеснати, немат никаква тајност и мистичност веќе кај нив, да немаше правило за голотии, буквално ќе се сликаа 100% голи. Иначе, се на инстаграм е фејк, и чисто глупирање на луѓево шо нормално сакет да си лечат комплекси н инстаграм и да представувет, лажно, дека имет куј знајт каков живот.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.927
Поени од реакции
17.637
Јас инстаграм имам за да гледам јаки пи*иња и за ништо друго. Женскиве се тотално збеснати, немат никаква тајност и мистичност веќе кај нив, да немаше правило за голотии, буквално ќе се сликаа 100% голи. Иначе, се на инстаграм е фејк, и чисто глупирање на луѓево шо нормално сакет да си лечат комплекси н инстаграм и да представувет, лажно, дека имет куј знајт каков живот.
Па да имаше од другата страна(пол) желба да гледаат како чистат по дома и да сакаат да се пристојно облечени, најверојатно немало да го постираат на инста тоа за што ја уклучуваш оваа социјална мрежа.
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Па да имаше од другата страна(пол) желба да гледаат како чистат по дома и да сакаат да се пристојно облечени, најверојатно немало да го постираат на инста тоа за што ја уклучуваш оваа социјална мрежа.
То шо жениве сакет да се слекват по инстаграм за да ни исполнувет нас желби, е тажно само по себе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom