Финтици за запознавање преку Instagram?

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Да бидам искрен малку сум разочаран, а таман сакав да барам слики од мене. Мислев дека ќе ви биде сефте со црнецот, а тој веќе ти ги имал исчашено сите зглобови! Дури сте ја посетиле и "Колибата на љубовта" и сте вежбале на сламарица.

На Инстаграм генерално гледам кој што чита. Денес видов некоја која држеше 2 книги и одма ги проверив на Goodreads:
Првата (Kindred) беше за некоја Афроамериканка која со временска машина се враќа назад во времето... и оди во плантажа за робови! Ty. Next!
Втората беше за квир хероина... толку прочитав и ми стана јасно колку е саат. Веќе никогаш нема да загледам што постирала. Ама скоро секој сака да биде во тренд. :pipi:
Па и ти си чуден професоре.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Па и ти си чуден професоре.
Си реков дека нема да го провоцирам. Касно ме цитираше. :(

Не е оваа социјална мрежа баш за мене. Подосадно од вртење слики за мене нема. :(
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657
Си реков дека нема да го провоцирам. Касно ме цитираше. :(

Не е оваа социјална мрежа баш за мене. Подосадно од вртење слики за мене нема. :(
Зависи од сликите :rolleyes:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
sto me izdavash be a? da se pofalish ti deka te sakam a? ziv ne si ako ne kazesh. :(
Еее несакајки те издадех опрости, извини. Туку шо после се, уште ме сакаш? :rolleyes:
Докажи на инстаграм. ;)
ај на здравје на уште една тема и ебавте матер
А ти си еден контруктивен шо си...(y)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Па не ме следиш... Ел оѓинче на сторито да ми стајш!
Ех мори Агдо, малку ти се сите обожаватели од форумот и пошироко па сега и него ќе ми го земеш
Ne i veruvaj na Agda, samo public e jaka. Otvori i FB vidi kolku srcinja i imam naredeno ama uste ne sum leveliral do insta. Ne i ni linknat fb so insta za da ja najde covek.

Inace, Corvus ne si za men li va. :love:

ај на здравје на уште една тема и ебавте матер
Super, za da se zakopat vakvi postovi sto podlaboko:

se ima cena bato...se
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.644
Поени од реакции
38.835
Очигледно дека си престанал. :facepalm: :bance:

Ти мори, одма се пушташ на други. Нели те е срам? Хајде долази на инстаграм (Он Топик Инстаграаам) ....да те видим ако смеш!
Гови, пушти и дик пик у дм, одма ќе фати бус за Штип.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Очигледно дека си престанал. :facepalm: :bance:

Ти мори, одма се пушташ на други. Нели те е срам? Хајде долази на инстаграм (Он Топик Инстаграаам) ....да те видим ако смеш!
neam ne koristam insta sorry :(
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ne i veruvaj na Agda, samo public e jaka. Otvori i FB vidi kolku srcinja i imam naredeno ama uste ne sum leveliral do insta. Ne i ni linknat fb so insta za da ja najde covek.
Од мене сигурно и немаш повеќе наредено. (Ops :oops:) Btw i instagram и знам. :P
Гови, пушти и дик пик у дм, одма ќе фати бус за Штип.
Срам да те е буразер. Како можеш такво нешто да помислеш. Btw она ми пушта не мене такви ствари, ја неам потреба...ups :oops: шо е работа со мене ваа вечер , се нешто ми се испушта!
neam ne koristam insta sorry :(
Паааштета (ама вегетарјанска сојина) шо немаш инстаграм.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Од мене сигурно и немаш повеќе наредено. (Ops :oops:) Btw i instagram и знам. :P

Срам да те е буразер. Како можеш такво нешто да помислеш. Btw она ми пушта не мене такви ствари, ја неам потреба...ups :oops: шо е работа со мене ваа вечер , се нешто ми се испушта!

Паааштета (ама вегетарјанска сојина) шо немаш инстаграм.
govinda prvo treba kafe mafe pa posle insta fb i sl. kade preku red idesh a?
btw vcera so bijons kafica sme piele si super druzba beshe.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
govinda prvo treba kafe mafe pa posle insta fb i sl. kade preku red idesh a?
btw vcera so bijons kafica sme piele si super druzba beshe.
Па мора преку ред за да не ме фане полициски. Иначе да ја поздравеш ногу систер Бијонс на наредното кафе.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Па мора преку ред за да не ме фане полициски. Иначе да ја поздравеш ногу систер Бијонс на наредното кафе.
a bash te zborevme vikame da dojdeshe i govinda trebashe aj za nared pat :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom