Instagram (официјална тема)

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
745
Поени од реакции
1.026
како да го тргнам логин инфото оф комп, на гугле хром пробав и мемориран пасворд тргнав и кеш за инст, од гугл хром меморираниот пас го избришав, џабе пак може да се логирам...
 
Член од
26 јули 2021
Мислења
44
Поени од реакции
126
Дали има некој што не му се појавуваат на почетната страница ни сториња ни постови на feed? Кај мене е цел ден така, се друго функционира само не тоа. Се одлогирав и логирав,преинсталирав се се и пак ништо.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.668
Поени од реакции
10.060
И кај вас ли кога идете на некоја страна не можете да видите кој ваш пријател лајкнал некоја слика? Кај мене од денес е така, дури и во search кога идам да пребарам некој лајк не ми го покажува (а знам дека го има).
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
57
Поени од реакции
205
Здраво дечки дали имате проблеми со инстаграм? Конкретно не ми стигаат нотификации кога некој ќе ми прати порака?
 
B

BigMac

Гостин
Која е процедурата за да се направи инстаграм,дали мора да имам Фејсбук?
 
Член од
6 март 2019
Мислења
389
Поени од реакции
589
Која е процедурата за да се направи инстаграм,дали мора да имам Фејсбук?
Немораш. Одиш на инста, кликаш креирај акаунт, внеси мејл и се што бара од тебе и тоа е....можеш да го поврзеш со фејс ако имаш ама немораш
 
B

BigMac

Гостин
И кај вас ли кога идете на некоја страна не можете да видите кој ваш пријател лајкнал некоја слика? Кај мене од денес е така, дури и во search кога идам да пребарам некој лајк не ми го покажува (а знам дека го има).
Ти ебам манијакот:cool:
 
Член од
5 март 2011
Мислења
840
Поени од реакции
819
Како да го деактивирам или избрипам никако немоза
 
Член од
5 март 2011
Мислења
840
Поени од реакции
819
Само преку Destop морате од телефон преку апликација не се брише инстаграм, имате на YouTube инструкции може да видите
Gledav na youtube ama mislev ibpreku tel moze a moze li preku tel nekako da blokiram se da gledast koj sledam sliki se
 
Член од
14 октомври 2017
Мислења
232
Поени од реакции
109
Претхпдно ми покажуваше кој ми видел Highligts на инста, сега кога ќе отварам не покажува кој ми отворил? Решение?
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.003
Поени од реакции
57.043
Претхпдно ми покажуваше кој ми видел Highligts на инста, сега кога ќе отварам не покажува кој ми отворил? Решение?
Кога претходно? 2-3 години има како не покажува :unsure:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom