Instagram (официјална тема)

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.638
Поени од реакции
7.436
Иам 7 профили што водам :) сите на различен меил/телефон регистрирани и без проблеми. Два профили делиме со уште еден човек.
Мене ме интересираше дали може на истиов мејл со кој имам направено веќе профил да направам уште еден профил и да го работат повеќе луѓе. Да не мора секогаш да пишуваат мејл и пасворд за да влагаат на профилот, да биде како на Фејсбук што се страните повеќе админи/модератори што имаат пристап да уредуваат и објавуваат.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.036
Поени од реакции
13.533
Мене ме интересираше дали може на истиов мејл со кој имам направено веќе профил да направам уште еден профил и да го работат повеќе луѓе. Да не мора секогаш да пишуваат мејл и пасворд за да влагаат на профилот, да биде како на Фејсбук што се страните повеќе админи/модератори што имаат пристап да уредуваат и објавуваат.
Еден меил, еден профил. Ама еднаш се лигираш и после самомменуваш профили во самата апликација, нема пак логирање
 

Kajgana Shop

На врв Bottom