Instagram (официјална тема)

Дискусија во форумот 'Социјални мрежи' започната од Rickyyy, 28 март 2015.

 1. Uchiha Sasuke

  Uchiha Sasuke Sharingan User

  Член од:
  21 март 2013
  Мислења:
  3.526
  Допаѓања:
  7.038
  Гледачите на сторињата во highlights после 24 часа изчезнуваат,вкрај шит апдејт (n)
   
  На El_Matocho и staycalm им се допаѓа ова.
 2. Knoppix

  Knoppix El Patrón

  Член од:
  16 април 2012
  Мислења:
  630
  Допаѓања:
  1.757
  добар апдејт, да можам на раат да манијачам
   
  На VardarVoSrceto и whatto им се допаѓа ова.
 3. Uchiha Sasuke

  Uchiha Sasuke Sharingan User

  Член од:
  21 март 2013
  Мислења:
  3.526
  Допаѓања:
  7.038
  Во тој поглед да,ама нема да знајш кој тебе те манијачи
   
  На whatto му/ѝ се допаѓа ова.
 4. thorse

  thorse

  Член од:
  4 јули 2014
  Мислења:
  249
  Допаѓања:
  65
  Decki mi treba nekoj ako aktivno shitka top usa insta
  Zeni aktivno
  Koi gradovi itn
  insight i ostala statistika, cena sve toa u inbox. Fala
   
 5. Ailurophile

  Ailurophile

  Член од:
  21 септември 2016
  Мислења:
  499
  Допаѓања:
  513
  Ima nekoj problem so ig? Ne mozam da se logiram ni od mob ni od pc?
   
 6. nik1

  nik1

  Член од:
  6 април 2014
  Мислења:
  2.893
  Допаѓања:
  3.416
  На Scirea и Ailurophile им се допаѓа ова.
 7. Mafo1

  Mafo1

  Член од:
  3 март 2013
  Мислења:
  2.654
  Допаѓања:
  1.354
  Исто.. И на фб прееска ми праеше проблем,ама се среди, на инстаграм остана проблемот и вечерва.
   
  На Scirea и Ailurophile им се допаѓа ова.
 8. nik1

  nik1

  Член од:
  6 април 2014
  Мислења:
  2.893
  Допаѓања:
  3.416
  Imate problem so instagram i fb nikako slikite da se gledat samo izleguva tap to retry
   
 9. DarkValley

  DarkValley

  Член од:
  11 јули 2014
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  225
  Global problem.
   
 10. Marick14

  Marick14

  Член од:
  23 јуни 2011
  Мислења:
  7.998
  Допаѓања:
  2.308
  И со фејсбук и со инстаграм имам проблем деновиве.
   

Сподели преку: