Ideja za software

Член од
9 декември 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Imam poznavanje od WebGL/2, OpenGL, GLSL, JS(React, Vue) i C, dali nekoj bi sakal da sorabotuva so ideja za sozdavanje na software?
 

Мацо_Д()

Бизнисмен
Член од
23 ноември 2015
Мислења
296
Поени од реакции
98
Ако соработката е само во давање идеја, јас би сакал да видам некоја модуларна едукативна и функционална платформа за полесно креирање: апликации, презентации, веб сајтови...? Алатка за да ги избегнеме досадните работи на старт.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom