Icloud unlock

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Има некој што прај Icloud unlock? Како иде цената?
 

Big Bull

ОК
Член од
23 август 2008
Мислења
562
Поени од реакции
393
Не може да се отклучи.
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Освен ако не работиш у аппле или си ептен неверојатен хакер :)
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Хмм ако неможе да се отклучи зошо тогаш врие од огласи за откуп на icloud locked ајфони за по 40-50 евра :)
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Хмм ако неможе да се отклучи зошо тогаш врие од огласи за откуп на icloud locked ајфони за по 40-50 евра :)
Па бараат офци некои да се излажат.
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Па бараат офци некои да се излажат.
Неверувам дека има будала што ќе купи ајфон бе да стај сим картица за да види дали работи.
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
ги продаваат за делови од тој ајфон се 200 посто од кјар само екранот ако е добар е 4-5 илјади па и поише
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
ги продаваат за делови од тој ајфон се 200 посто од кјар само екранот ако е добар е 4-5 илјади па и поише
Е ова веќе има логика.
 

Keljav

baram zena - test kujna
Член од
8 март 2009
Мислења
1.372
Поени од реакции
309
Има во Гостивар и Тетово и Приштина ги отклучуваат. Користете www.google.com
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
Нема шанси да се отклучи.
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Google кажува многу работи.. ако знаеш конкретно одговор на моето прашање, повели одговори.Ми треба цена
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Да имаше начин јас прв ке ви кажев а и секој друг аппле фанатик ама НЕМА, има некои финти/заебанции ама од аппле ги блокираат ИМЕИ-њата и после што си направил?

Еве ке го заклучам мојот, и ке му го дадам на било кој што демек отклучува ајклауд и ако го отклучи и да работи целосно со мрежа и се, ке му го дадам гратис
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Нема начин да се отклучи icloud имаше со doulci али работеше некое време после епл почна да ги блокира тие телефони imei

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom