HERBALIFE

Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.147
Поени од реакции
3.656
По преварантски фирми од овие ваквите слични на Хербалајв нема.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
15.373
Поени од реакции
21.432
тоа се тие секташите, хербалајф, лајонес, вфп животно осигурање. сами си ја градат иднината
 
Член од
8 ноември 2019
Мислења
106
Поени од реакции
34
Imam iskustvo od prva raka prvo padnata im e rabotata idev na nekolku predavanja i nemase mnogu luge okolu 10ina dali bea so tie tamu sto rabotat a za proizvodite hemikalii ne sum gi probala izbegavav zatoa sto mislam deka ne bi mu odgovarale na mojot organizam i nesakam da go trujam so takvi sranja samo prirodno vnesuvaj tie sejkovi ti se zivi gluposti samo gledaat do pari kako da dojdat
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
384
Поени од реакции
429
Најаки се хербалајф продавачите шо споделуат по нет како се срекни и насмеани како сами заработуваат и успеале у животот... А од сигурни извори се тоа е маркетинг дали имат да го преживеат месецот им плака едно комбе до охрид и тамо на некоја тераса пијат шејк и го гледат езерото и ние успеавме, не јади наутро пиј го шејкот и ке ослабиш, па ја ако не јадам насабајле и јадам по 2 јаболка пак ке ослабнам... Искрено као секта ми се и се наивни и тешки мрзи манипулатори се...
Автоматски споено мислење:

Најаки се хербалајф продавачите шо споделуат по нет како се срекни и насмеани како сами заработуваат и успеале у животот... А од сигурни извори се тоа е маркетинг дали имат да го преживеат месецот им плака едно комбе до охрид и тамо на некоја тераса пијат шејк и го гледат езерото и ние успеавме, не јади наутро пиј го шејкот и ке ослабиш, па ја ако не јадам насабајле и јадам по 2 јаболка пак ке ослабнам... Искрено као секта ми се и се наивни и тешки мрзи манипулатори се...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom