Hattrick - фудбалски онлајн менаџер

Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Добро, ќе ми објасни некој зашто и покрај одличниот среден ред поединечно, екипно никад да качам Inadequate не можам?!?!?!?!! :nerv: :place:Шо да сторам да качам плејмејкинг??????????????????????
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Не сум сигурен ама мислам дека тоа се прави со крила и централни одбранбени кои имаат плеј (и нормално треба да имаат налог кон средина односно офанзивно).
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
некој од поискусниве овде
што е најдобро да имаш во екипата?
најдобра одбрана среден ред? напад? што
имам 120 милиони се думам кај да удрам
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
некој од поискусниве овде
што е најдобро да имаш во екипата?
најдобра одбрана среден ред? напад? што
имам 120 милиони се думам кај да удрам
чек да му титнам на Ферги или Мурињо да ми кажи некоја тактика па ќе ти кажам
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
некој од поискусниве овде
што е најдобро да имаш во екипата?
најдобра одбрана среден ред? напад? што
имам 120 милиони се думам кај да удрам
Нормално среден ред,па одбрана,па напад а доколку немаш среден ред треба да имаш силен напад и одбрана и да играш контра-напади.120 м не се малку пари но зависи за која лига.


И да прашам има некој на форумов што уште игра?
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Нормално среден ред,па одбрана,па напад а доколку немаш среден ред треба да имаш силен напад и одбрана и да играш контра-напади.120 м не се малку пари но зависи за која лига.

И да прашам има некој на форумов што уште игра?
Мхм, уште чепкам. Да ми препорачаш некоја програма што ќе ми го следи напредокот на играчите. Порано имав една, не знам како се викаше, ама прекина да функционира и ја деинсталирав.
 
А

Анноун

Гостин
Ја играв пред 3-4 години . бев активен година дена . Толку ми требаше за да сватам дека е обично губење време . :) . Истото го сфатија и уште 5-6 мои другари . Ќе ви текне и вам со тек на време :)
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Мхм, уште чепкам. Да ми препорачаш некоја програма што ќе ми го следи напредокот на играчите. Порано имав една, не знам како се викаше, ама прекина да функционира и ја деинсталирав.
Еве еден додаток за да имаш подобар преглед има додатоци и линкови до разни алатки (играчи,стадион,репрезентација и сл) и уште една алатка (не сум сигурен дали е баш точна) за поднивото на вештина на играчот.Друго што треба ќе кажиш :)

Ја играв пред 3-4 години . бев активен година дена . Толку ми требаше за да сватам дека е обично губење време . :) . Истото го сфатија и уште 5-6 мои другари . Ќе ви текне и вам со тек на време :)
Нема врска со губење на време никој не те тера да дремиш по 24 саати на ден.Доволно е 2 пати неделно да се логираш и можеби неколку дена треба да "повисиш" доколку купуваш играчи.Сигурно погрешно сте ја сватиле играва ти и твоите другари :)
 
А

Анноун

Гостин
Еве еден додаток за да имаш подобар преглед има додатоци и линкови до разни алатки (играчи,стадион,репрезентација и сл) и уште една алатка (не сум сигурен дали е баш точна) за поднивото на вештина на играчот.Друго што треба ќе кажиш :)

Нема врска со губење на време никој не те тера да дремиш по 24 саати на ден.Доволно е 2 пати неделно да се логираш и можеби неколку дена треба да "повисиш" доколку купуваш играчи.Сигурно погрешно сте ја сватиле играва ти и твоите другари :)
нормално дека не треба да дремеш , но сфаќаш дека тој што игра година дена пред тебе никогаш нема да го стигнеш , исто не може да те помине и тој што почнал да игра година дена после тебе . еден другар 3 години играше и никако не можеше да влезе во 2ра или 3та лига ( не ми текнува точно ) . А имаше буџет и беше развиен повеќе од половината тимови над неговата лига што играа. И на крај ќе се прашаш , и што и да влезам во 2ра лига ? И зошто би наддавал за играч 2 саата ? Играш за ништо , нема никаква награда . Интересно ти е на почеток , и потоа затапува ..
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Далеку е од губење на време со оглед на тоа што потребно е многу малце време за играње, заедно со следење на трансфер пазарот и чат пат форумот, 20 - 30 минути дневно или секој втор ден е потребно, шо е ништо во спредба со други игри.
А тоа дека станува досадна(монотона) по неколку месеци\години, да.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.140
Поени од реакции
15.885
Де бре, поприлично менаџери на Хетрик имало :)
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Мене искрено еве 3 и кусур години никогаш не ми се здосадила,единствено ми е криво што замре форумот па никој жив не се јавува ни пишува.Во последно време (3-4 месеци) немам многу време па решив само да тренирам да соберам некој денар па кога ќе имам врема да сум поактивен да одам во погорните лиги.

И дај представете се не се срамите :P

И да прашам случајно да не му треба на некој митски напаѓач 31 година :pos:
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
653
Поени од реакции
434
eeeeeј hattrick тема имало :D тука ManUtd 4ever, втора лига, следна сезонла може и прва :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom