Gymshark- облека за вежбање

Дискусија во форумот 'Фитнес, бодибилдинг и рекреација' започната од Успешен κлошаρ, 20 октомври 2016.

 1. Успешен κлошаρ

  Успешен κлошаρ

  Член од:
  3 февруари 2016
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  38
  Сакам само да прашам ако има некој порачано некој производ од gymshark за колку време му стигнал чекам 15дена сеуште не е стигната мајцата а пишуваше Shipping method(3-5 working days).
   
 2. Motherboard

  Motherboard

  Член од:
  23 септември 2015
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  85
  Да не пишувало дека во рок од 3-5 дена после нарачката ќе ја испратат по пошта а не дека ќе стаса во рок од 3-5 дена...
   
 3. Успешен κлошаρ

  Успешен κлошаρ

  Член од:
  3 февруари 2016
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  38
  Средив со assist menager заборавиле да ја прифатат пратката
   

Сподели преку: