Grunding lcd tv - Постојано губи слика но тон има

Член од
30 април 2013
Мислења
308
Поени од реакции
138
Имам grunding lcd tv има тон ама слика постојано се губи. Носен е во сервис за џабе земаа 50 евра ама иста приказна. До што може да е
 

Kajgana Shop

На врв Bottom