Groping - петинг на јавно место

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од macam!, 24 јуни 2019.

 1. macam!

  macam!

  Член од:
  24 јуни 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  2
  Здраво на сите јас сум нова на форумов, но ме интересира многу темава. Не знам дали знаете ова во превод значи петинг ама пред се се мислис на јавно место. Јас искрено уживам во ова и без срам ќе кажам дека практикувам. Често кога ќе ми се приближат мажки од позади ако е згоден си се допираме, па дури и во автобус најчесто додека има гужва, од од позади према мене ја од напред наназад накај него баш убаво ми е хаха,па и во диско. На некои им пречи и не уживаат. Ме интересира вашиот став.
  - Споделете ваши случки
   
  Последно уредено: 24 јуни 2019
  На _just_now и brnjomkd им се допаѓа ова.
 2. Vori

  Vori

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  6.029
  Допаѓања:
  4.204
  Ако сакаш да се трљаме ,пиши ми ПП ...;)Сериозен сум,нема срам .Потреба е
   
  На Morgan Freeman и brnjomkd им се допаѓа ова.
 3. SK-92

  SK-92

  Член од:
  11 октомври 2010
  Мислења:
  962
  Допаѓања:
  942
  Еден другар камен пијан во дискотека 69, дека внатре многу темно, една типка му се стави на истиот овој начин и момаков ни два ни три ја залапа.
  Типкава цела возбудена и среќна. Се лижеа чинам саат време.

  Се качуваат нагоре, другаров среќен ќе боцне нешто.
  Идат накај светлата, тоа типката да ти бил уствари Фифи со плава коса.
   
  На Факе, Black Knight, Македонија 1932 и уште 13 други им се допаѓа ова.
 4. SkMan

  SkMan

  Член од:
  24 јуни 2019
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Xaxaxaxa :D
   
 5. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol

  Член од:
  3 мај 2019
  Мислења:
  369
  Допаѓања:
  265
  А што правиш во случај ако во автобус ти се погоди некој грд, па и некој стар човек, некој смрдлив што му излегува лукоина од уста?
   
  На stratUs и brnjomkd им се допаѓа ова.
 6. SkMan

  SkMan

  Член од:
  24 јуни 2019
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  xaxaxaxaxaxaxa :D
   
 7. Syn

  Syn ^ Фабричка грешка

  Член од:
  23 декември 2007
  Мислења:
  24.616
  Допаѓања:
  23.541
  [​IMG]
   
  На Almeida, Tutor, stratUs и уште 5 други им се допаѓа ова.
 8. Hanioka

  Hanioka

  Член од:
  23 јуни 2019
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  9
  Истото го имаш пишано во фемина изгледа не си се задоволила со тие коментари.А за темава не би го сакала ова:D
   
 9. dac22

  dac22

  Член од:
  23 ноември 2017
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  52
  Mene mi se sluci vcera vo bus slucajno da ne bese ti ozbilen sum devojka bese bese top pisi mi poraka se istovo so go objasnuvas i mene mi se sluci tipkava nisto ne rece
   
 10. staycalm

  staycalm prof. d-r potpaluvach na konzervi

  Член од:
  12 јануари 2013
  Мислења:
  2.246
  Допаѓања:
  1.544
  samo napred a isto moze i na klupa da sednete i neka ti go stavi taka skrisno hehe pozz
   
  На Ilumious и Shutmanga им се допаѓа ова.
 11. SkMan

  SkMan

  Член од:
  24 јуни 2019
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Moze ke se pronajde zenskava, pisi tuka da vidime i nie kako bilo toa ;)
   
 12. SkMan

  SkMan

  Член од:
  24 јуни 2019
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  :D
   
 13. SkMan

  SkMan

  Член од:
  24 јуни 2019
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  xaxa
   
 14. Marick14

  Marick14

  Член од:
  23 јуни 2011
  Мислења:
  8.007
  Допаѓања:
  2.313
  Мене на плажа во вода ми се случи. Сосем случајно со една непозната.
   
 15. SK-92

  SK-92

  Член од:
  11 октомври 2010
  Мислења:
  962
  Допаѓања:
  942
  На плажа или во вода?
   
  На Black Knight му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: