Groping - петинг на јавно место

Член од
24 јуни 2019
Мислења
2
Поени од реакции
5
Здраво на сите јас сум нова на форумов, но ме интересира многу темава. Не знам дали знаете ова во превод значи петинг ама пред се се мислис на јавно место. Јас искрено уживам во ова и без срам ќе кажам дека практикувам. Често кога ќе ми се приближат мажки од позади ако е згоден си се допираме, па дури и во автобус најчесто додека има гужва, од од позади према мене ја од напред наназад накај него баш убаво ми е хаха,па и во диско. На некои им пречи и не уживаат. Ме интересира вашиот став.
- Споделете ваши случки
 
Последно уредено:
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.524
Поени од реакции
21.372
Еден другар камен пијан во дискотека 69, дека внатре многу темно, една типка му се стави на истиот овој начин и момаков ни два ни три ја залапа.
Типкава цела возбудена и среќна. Се лижеа чинам саат време.

Се качуваат нагоре, другаров среќен ќе боцне нешто.
Идат накај светлата, тоа типката да ти бил уствари Фифи со плава коса.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.685
Поени од реакции
9.527
Здраво на сите јас сум нова на форумов, но ме интересира многу темава. Не знам дали знаете ова во превод значи петинг ама пред се се мислис на јавно место. Јас искрено уживам во ова и без срам ќе кажам дека практикувам. Често кога ќе ми се приближат мажки од позади ако е згоден си се допираме, па дури и во автобус најчесто додека има гужва, од од позади према мене ја од напред наназад накај него баш убаво ми е хаха,па и во диско. На некои им пречи и не уживаат. Ме интересира вашиот став.
- Споделете ваши случки
А што правиш во случај ако во автобус ти се погоди некој грд, па и некој стар човек, некој смрдлив што му излегува лукоина од уста?
 
Член од
23 јуни 2019
Мислења
13
Поени од реакции
14
Истото го имаш пишано во фемина изгледа не си се задоволила со тие коментари.А за темава не би го сакала ова:D
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Mene mi se sluci vcera vo bus slucajno da ne bese ti ozbilen sum devojka bese bese top pisi mi poraka se istovo so go objasnuvas i mene mi se sluci tipkava nisto ne rece
 
Член од
24 јуни 2019
Мислења
5
Поени од реакции
1
Еден другар камен пијан во дискотека 69, дека внатре многу темно, една типка му се стави на истиот овој начин и момаков ни два ни три ја залапа.
Типкава цела возбудена и среќна. Се лижеа чинам саат време.

Се качуваат нагоре, другаров среќен ќе боцне нешто.
Идат накај светлата, тоа типката да ти бил уствари Фифи со плава коса.
xaxa
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Мене на плажа во вода ми се случи. Сосем случајно со една непозната.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom