Greatest Hits 4 @ Metropolis Arena - 03.10.2009

Satellite

Digital Dance DJ
Член од
25 декември 2007
Мислења
321
Поени од реакции
115
Urban Dance presents Greatest Hits part 4

Metropolis Arena - 3 Oktomvri

More Info soon........
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
ТОООООООООООООООООООО ! :) Само има време до 4ти октомври :)
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Тууу ептен фреш информација, тамански да почнам да се стремам..
 
П

Паган-др

Гостин
Ехее, уште Скази не пројде, се готви друго. :)
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Оу јеа, баш за мојот роденден...:)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Ако биде како првиот пат тогаш ке биде закон!!! Следните 2 и 3 ми беа тапа.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Барем да биде над 18 години влез,зашто ќе се изнабутаат тинејџери со испиено пола шише пиво и ајде мавај се еден од друг :tapp: со чесни исклучоци ама така е овој настан некако е многу омилен кај помладите :toe: кои гледаат само една начукана вечер :tapp:
 

Alo 192

имам симпатија
Член од
7 октомври 2008
Мислења
353
Поени од реакции
11
Барем да биде над 18 години влез,зашто ќе се изнабутаат тинејџери со испиено пола шише пиво и ајде мавај се еден од друг :tapp: со чесни исклучоци ама така е овој настан некако е многу омилен кај помладите :toe: кои гледаат само една начукана вечер :tapp:
Па кој нормален би отишол на ова :tapp:
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Секогаш ми биле врв журкиве на Greatest Hits. :) Ама некако ми опадна интересот за нив :/: Од оваа година тешко да се појавам.
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.325
Поени од реакции
250
како идат ова Greatest Hits журкиве,се повеќе и повеќе дечиња глеам...незнам дали ќе одам :toe:
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Ако расцепи Сетлајт пак со некоја трака од продиџи (посебно овие новиве) идам обавезно. Еее уште го памтам незнам точно кои хитс беа 1 или 2 и Сетлјат ја става смек мај бич ап и тука лудница и он излезе да скока напред :) Само да не биде тапа. Грејтест хитс 1 и 2 беаа најдобри. Друго све сакс
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.094
Поени од реакции
5.741
Мене 1цот ми беше најбоље. Тоа е факт. 2ката малце тиња, а на 3ката бев High и заради тоа ми беше интересно :pos2:. Иначе 3ката беше уште по-тиња со музика. Се надевам сеа ќе развалат малце Full On Trance како на журкиве на Стадион на АРМ и конечно да си поминеме најбоље :smir:.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.094
Поени од реакции
5.741
Цапе од сите диџеи овде само ради тебе и Казар ќе одам :smir:. Знам дека Навигатор ќе фура Uplifting Trance, а Бушава Азбука можно е и да не се појави па затоа и не ги ставам во иста комбинација со вас 2ца. Плус тоа, дури и сите 3ца да фурате Full-On знам дека ти ќе имаш најдобар сет. Поз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom