GoPro камери

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.180
Поени од реакции
14.434
Дечки имал ли некој проблеми со Гопро-то, да му замрзнува на сред снимање/сликање?
У последно време се дешава ептен често, 30тина секунди видео и одма замрзнува.

На нет најдов уште еден куп со такви проблеми ама ме интересира некој тука дали го имал проблемот и ако да како го решил (каде го сервисирал)?
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.693
Поени од реакции
287
Да не ти прегрева?
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Добро има некој идеја зошто не можам да ги спуштам сликите на телефон. Ова прв пат ми се случува. Сите пред и после нив се ок. Само тие десет што ми требаат се со извичник и Download failed: unknown reason :(
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Да бидам искрен не се разбирам нешто многу во овие работи, па и незнам точно каде да го поставам прашањево. Сакам да купам акциона камера, гледам дека и не се нешто многу скапи, па ме интересира дали квалитетот на видеото кое го вадат е висок, дали камерата има стабилизација, малку глупо прашање, но дали видеата може да се префрлаат на компјутер, затоа што на видеата на Јутуб гледам на телефон преку некоја апликација ги префрлаат и гледаат и дали вреди да се купи акциона камера?

Конкретно за оваа, оваа и оваа акциона камера размислував. Ако имате предлог за некоја друга подобра кажете.
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
5 session користи некој? Гледам доста добри ревјуа по нет има
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.829
Поени од реакции
2.092
Продавам gopro hero 2014 zemena vcera od vip, 5000 den moze i zamena
P.s se izvinuvam ako nesmeam tuka da objavuvam oglas :)
 
И

Име И Презиме

Гостин
https://www.telekom.mk/content/pdf/10748740_GP_HERO_Sell_Sheet_051315_master.pdf

Некоја инф за камерава колку е добра, што се нуди овој модел ?
Испадна гага со пакет од Телеком (тв + камерата) а врска немам каква е, и колку вреди кој модел е ........ Не очекувам дека е нешто мн добра (дека е гага :icon_lol: ) , ама кад е гага и киселина е блага :P.
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
Предложете action camera поефтина од Gopro
 

Kajgana Shop

На врв Bottom