GoPro камери

Дискусија во форумот 'Видео и продукција' започната од Acid, 17 март 2013.

 1. Tegla

  Tegla Interista

  Член од:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  4.154
  Допаѓања:
  6.870
  Прашај во Pro-Sport они држат GoPro.
   
  На Топче му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ryan Giggs

  Ryan Giggs tearing you apart since 1991

  Член од:
  27 мај 2009
  Мислења:
  8.931
  Допаѓања:
  11.913
  http://www.pro-sport.com.mk/
   
  На Топче му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Топче

  Топче Арсеналиста

  Член од:
  18 септември 2010
  Мислења:
  8.559
  Допаѓања:
  12.700
  Дечки имал ли некој проблеми со Гопро-то, да му замрзнува на сред снимање/сликање?
  У последно време се дешава ептен често, 30тина секунди видео и одма замрзнува.

  На нет најдов уште еден куп со такви проблеми ама ме интересира некој тука дали го имал проблемот и ако да како го решил (каде го сервисирал)?
   
 4. smole

  smole Ѕверотилук

  Член од:
  26 јануари 2007
  Мислења:
  1.621
  Допаѓања:
  238
  Да не ти прегрева?
   
 5. Фокси

  Фокси Talk nerdy to me

  Член од:
  11 октомври 2007
  Мислења:
  2.350
  Допаѓања:
  1.384
  Добро има некој идеја зошто не можам да ги спуштам сликите на телефон. Ова прв пат ми се случува. Сите пред и после нив се ок. Само тие десет што ми требаат се со извичник и Download failed: unknown reason :(
   
 6. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.436
  Да бидам искрен не се разбирам нешто многу во овие работи, па и незнам точно каде да го поставам прашањево. Сакам да купам акциона камера, гледам дека и не се нешто многу скапи, па ме интересира дали квалитетот на видеото кое го вадат е висок, дали камерата има стабилизација, малку глупо прашање, но дали видеата може да се префрлаат на компјутер, затоа што на видеата на Јутуб гледам на телефон преку некоја апликација ги префрлаат и гледаат и дали вреди да се купи акциона камера?

  Конкретно за оваа, оваа и оваа акциона камера размислував. Ако имате предлог за некоја друга подобра кажете.
   
 7. k3b

  k3b

  Член од:
  17 декември 2010
  Мислења:
  2.549
  Допаѓања:
  3.989
  5 session користи некој? Гледам доста добри ревјуа по нет има
   
 8. Padroni di Roma

  Padroni di Roma Aquile

  Член од:
  23 ноември 2010
  Мислења:
  1.736
  Допаѓања:
  2.025
  Продавам gopro hero 2014 zemena vcera od vip, 5000 den moze i zamena
  P.s se izvinuvam ako nesmeam tuka da objavuvam oglas :)
   
 9. xope

  xope

  Член од:
  10 април 2018
  Мислења:
  1.122
  Допаѓања:
  1.134
 10. https://www.telekom.mk/content/pdf/10748740_GP_HERO_Sell_Sheet_051315_master.pdf

  Некоја инф за камерава колку е добра, што се нуди овој модел ?
  Испадна гага со пакет од Телеком (тв + камерата) а врска немам каква е, и колку вреди кој модел е ........ Не очекувам дека е нешто мн добра (дека е гага :icon_lol: ) , ама кад е гага и киселина е блага :P.
   

Сподели преку: