GG - емисија за игри

Член од
12 јуни 2006
Мислења
94
Поени од реакции
309
Здраво дечки,
на Гугл најдов еден непостоечки линк, веројатно избришан па затоа еве го повторно се разбира, без рекламирање на други локални веб страни.

Јас полуофицијално го објавувам GG.

Еве ви ги сите социјални катчиња и секаков шер и лајк е добредојден, да не речам посакуван ;D

http://www.facebook.com/pages/GGMK/639273346083330


http://gg.mk/

БлагодараМногу ;D
Г
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.362
Поени од реакции
31.304
Дали ќе биде подобро да ја преместиме темава во Игри?
Бај д веј, ми се допаѓа проектот. Браво за Гораст :)
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.409
Поени од реакции
13.836
Дали ќе биде подобро да ја преместиме темава во Игри?
Бај д веј, ми се допаѓа проектот. Браво за Гораст :)

Па сигурно не е за во Филм и ТВ... Игри е вистинската локација, па дури мислам и sticky да биде..
Овде ќе има нонстоп новости, и интересни работи за гледање.
Браво за дечките што стојат зад проектов.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.169
Поени од реакции
29.692
Дали ќе биде подобро да ја преместиме темава во Игри?
Бај д веј, ми се допаѓа проектот. Браво за Гораст :)

Игри, дефинитивно.

Одлично би било да е можно една тема да постои на 2 места, синхронизирано. И во филм, и во игри на пример. Но темата е само една, со исти постови.
Налет проблемов.
 

edin4o

Продуцент
Член од
4 април 2010
Мислења
1.418
Поени од реакции
460
Секоја ви чест дечки, имате желба визија и најбитно - пари :) Нешто што на мојот тим му недостасуваше
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.413
Поени од реакции
740
Секоја чест, едвај чекам да почне!:vozbud:
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Игри, дефинитивно.

Одлично би било да е можно една тема да постои на 2 места, синхронизирано. И во филм, и во игри на пример. Но темата е само една, со исти постови.
Налет проблемов.
Може да се направи и тоа, не е проблем.

Инаку, и од мене браво до Г. за идејата, а во иднина се надевам и за реализацијата :)
Темава привремено ја ставам како sticky, па ќе видиме за понатаму.
 
Член од
12 март 2013
Мислења
92
Поени од реакции
17
Нешто слично како Ентер ... тоа се чека браво !!
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Здраво дечки,
на Гугл најдов еден непостоечки линк, веројатно избришан па затоа еве го повторно се разбира, без рекламирање на други локални веб страни.

Јас полуофицијално го објавувам GG.

Еве ви ги сите социјални катчиња и секаков шер и лајк е добредојден, да не речам посакуван ;D

http://www.facebook.com/pages/GGMK/639273346083330


http://gg.mk/

БлагодараМногу ;D
Г
Брат ќе си пишеш на страната ''Наскоро СИГУРНО'' а не ''можеби''
 

Kajgana Shop

На врв Bottom