Garena login проблеми

Член од
27 април 2009
Мислења
2.400
Поени од реакции
1.376
Неможам да влезам во Europa Dota Room-овите што се, а на другите (Montenegro, Russia итн) можам. Исто не е само кај мене проблемов, туку и кај другарите исто прави. Шо е работава!? :toe
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
75
Поени од реакции
4
Момце да не знае некој што се случува со гарена ми го нема гамес "прозорчето"
 
На врв Bottom