Garena login проблеми

*K!40*

КАТАКОМБА
Член од
26 октомври 2008
Мислења
57
Поени од реакции
1
Mој совет е да избришиш Garena и повторно да ја инсталираш
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
Connection to Server Failed. (E00001).
еј пробувам секако нејќе, кажувајте чаре...
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
До серверот е.

Јас па мислев дека до Vista-та е нешто,и го избришав SP2-ката.
Кој ли ќе го снима пак тоа сеа :\
 
Член од
11 април 2008
Мислења
70
Поени од реакции
0
I jas go izbrisav vista-ta no si go simnav Windows XP 3

Go resiv toj problem no sega koga ke flezamna garena nemozam da odam Start Game...
Pisuva (The executable path of game hasn't been configured,please configt it now.)

Ako moze HELP.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Што е нејасно?

Ќе си идеш во Options,и ќе го селектираш exe.то на Warcraft3
 
Член од
15 јануари 2009
Мислења
3
Поени од реакции
0
Connection to Server Failed.
istoto ovde se probav ama nema sansa nikako imashe na garena link treba da se downloadira neshto server.rar go downloadirav i toa, ama ne biva!
 
А

Ајсшутер

Гостин
Проблем застанува на IP Look.. така нешто и нејке да мрда мењавам ќај UPD Ports паќ нејке решение :/ ?
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.273
Поени од реакции
1.465
Пробај во UDP пиши: 44444 а ТCP: 0
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Па на мене не бидува нешто со јузерот заебава многу ама ќе чекаш 10 мин па да влезеш во гарена а кога играм дота многу ми сецка се прашувам дали и на другите им е така:vozbud:?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
^ до тебе е само.

Него,која е глупоста на Garena,таа старата што ја имам снимено на Xp,со неа можам да логирам.
Ако снимам нова на Vista,или пак на Windows 7,не можам login.

И морам да ја чувам оваа на Xp-то како зеницава во очиве.
 

Gohan

I (L) Fußball
Член од
14 февруари 2009
Мислења
420
Поени од реакции
14
Kodot go napravi 55555,a ne e samo pri vleguvanje,koga ke ja iskucam Garena mi se restartira kompjuterot,moze nekoj da mi pomogne ?:wink:
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
7
Поени од реакции
0
немозам да влезам во ниедна соба само шлајфува :salut:
 
На врв Bottom