Garena Општо

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.553
Поени од реакции
1.037
абе Смоларе бе и тука ли бизнис правиш xD
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
помош малце.
кога одам да ја оклучам Гаренава , кликнувам 2 пати, и чекам и не се оклучува, пробував 10 пати не бива, ја реинсталирав , пак небиваше..
помош ?
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
помош малце.
кога одам да ја оклучам Гаренава , кликнувам 2 пати, и чекам и не се оклучува, пробував 10 пати не бива, ја реинсталирав , пак небиваше..
помош ?
најбитното не го кажа - дали проба да мењаш сервери ? и дали проба на сите 5сервери ?
ако не пробај 99% е до тоа
 
Член од
19 јануари 2011
Мислења
87
Поени од реакции
3
Пробај да ги смениш UDP и TCP портовите на нула, штиклирај фајрвал бајпес и логирај се.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Средив од некни ;)
И не е ниту 2те од вас :))

Ctrl+Alt+Delete
И во прецосор Garena.exe да исклучете.:)
 
Член од
19 јануари 2011
Мислења
87
Поени од реакции
3
Аа, еве го по опширниот одговор кој го очекував. Фала.
 
На врв Bottom