Game of Thrones

Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.918
Поени од реакции
12.778
Стрим со руски коментатор за мене, може? :unsure:
 
Член од
5 април 2012
Мислења
7.737
Поени од реакции
8.387
Финале ќе се гледа на стрим, на работа сум од 7.

Sleep is for the weak !
 
Член од
21 март 2012
Мислења
3.277
Поени од реакции
3.055
Посрање финале не можеле да снимат,ај ако не нека покажеа уште една приказна која ќе треба да се чека цела година за да се види како ќе се разреши.

А и од каде му на Болтон војска поголема од таа на Роб па уште и целата на коњи.Со таа војска што ја покажаа против Станис Болтон може слободно на Кингсландинг да тргне.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.084
Поени од реакции
2.493
У курац нека се носет, ја посраа, не ми се вервит пубо да не станев да гледам, не е можно ова :mad:
 
Член од
7 јули 2011
Мислења
309
Поени од реакции
57
Edinstvena nekkava nadez Mi dava crvenava vesterka so e u castle black. Se se mislam a najvise se nadevam deka onaj nejziniot posran bog ke go vrati vo zivot nesto nalik na berik ili kako li se vikase
 

Kajgana Shop

На врв Bottom