Game of Thrones

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.730
Поени од реакции
15.256
Дечки некое видео нешто на кратко да се потсетам за новата сезона? Барав низ темава, ако имало ќорав сум пошо не најдов..
 
Член од
5 април 2012
Мислења
7.822
Поени од реакции
8.479
По наше време премиерата ќе оди од 03:00 - 04:00 вечерва, на торенти десетина минути после 4 ќе ја има
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.489
Поени од реакции
12.966
Муабетот на 0:27 ме смеј повеќе од последните 4 сезони на How I Met Your Mother :pos::pos::pos:

 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty
Член од
14 август 2006
Мислења
38.691
Поени од реакции
63.889
Мене, Станис ми е нај комичен лик.

Патем, не го читајте новиот текст од Офф Нет за економијата на Вестерос. Не за друго, има убер споилери.
 
Член од
5 април 2012
Мислења
7.822
Поени од реакции
8.479
Се мислам дали да седам ноќеска да гледам па да спијам утре на работа ;-)

Дали има некој линк со стрим
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.264
Поени од реакции
17.948
Линкови со стрим ќе се најдат ама снимкана ќе биде како да е снимано со абакус.
Утре со кафето за расонување, абе милина.
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Само едно предупредување за оние што откако ќе ја изгледаат епизодава ќе се затрчаат да споделат импресии тука:
Ако прочитам макар најмало спојлерче утре сабајле кога ќе станам, ќе родам сенка и ќе ја пратам сите да ве среди. Така да си знаете.
Поздрав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom