Funny moments in High School

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Снегот годинава, како и секоја носи многу незгоди. Овој пат Битолчани се потрудија тоа да биде снимено и достојно да го чуваат. Не го оправдувам зошто некој може озбилно да се повреди ама подфорумов не е за сериозни дискусии затоа навалете со коментари и идеи за наредниот снег.




П.С. Првпат отварам тема, ако имам грешка извинете и слободно избришетеја, па нека ја отвори некој поискусен за овие работи.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.140
Поени од реакции
15.885
П.С. Првпат отварам тема, ако имам грешка извинете и слободно избришетеја, па нека ја отвори некој поискусен за овие работи.
За Ливерпул навиваш, така да со оглед на фактот што масонеријата на Ферги е инфилтрирана и у администрацијата на форумов, ќе ти биде избришана темата у скоро време.
Фала.
 
M

Mussolini

Гостин
За Ливерпул навиваш, така да со оглед на фактот што масонеријата на Ферги е инфилтрирана и у администрацијата на форумов, ќе ти биде избришана темата у скоро време.
Фала.
са и ти шо има да му расипуваш филмот на човекот... ;)
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Најјако зализга таа на почетокот со витканата коса XD
 
Член од
4 март 2011
Мислења
699
Поени од реакции
704
Снегот годинава, како и секоја носи многу незгоди. Овој пат Битолчани се потрудија тоа да биде снимено и достојно да го чуваат. Не го оправдувам зошто некој може озбилно да се повреди ама подфорумов не е за сериозни дискусии затоа навалете со коментари и идеи за наредниот снег.




П.С. Првпат отварам тема, ако имам грешка извинете и слободно избришетеја, па нека ја отвори некој поискусен за овие работи.
Мене првата (и единствена) тема што ја отворив ми ја избришаа и не ме ни удостоија со никакво образложение зошто, а кога се осмелив да прашам ме банираа
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
Праено е за повеќе гледаност и повеќе да се рашири видеото на Ју Туб,конташ?

Нема сигурно ЖРТВИ да пишат..
Смешни моменти у средно.
И уживај гледаност, да не очекуеш viral video да стане? :pos:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Мене првата (и единствена) тема што ја отворив ми ја избришаа и не ме ни удостоија со никакво образложение зошто, а кога се осмелив да прашам ме банираа

Те пратиле на одмор на државен трошок, а? :pos:

Не ги потсетувај сега, нека ме остават мене. Гледај го клипот и смешкај се. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom