FPL Draft 2019/20

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.059
Поени од реакции
57.305
Едвај Вегорст го собрав. Цената да си прв :(
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Успеав да ги земам Жоао Феликс, Мудрик и Бадиашил. :D
Јас направив глупост, сакав Санчо со Ентони (да му ебам матер неспособна) да го сменам, па го ставив како број 1 swaр. Втор ми беше Вегхорст, кој заврши кај @Dani, а дури трет Феликс.

Требаше да си одам се Феликс како најбитен, а Санчо трет. И онака никој не би го земал Санчо.

Моментално тимот ми се состои од повредени и умрени фудбалери - Санчо, Марсијал, Жота, Рис Џејмс, Тирни.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.961
Поени од реакции
25.275
Јас направив глупост, сакав Санчо со Ентони (да му ебам матер неспособна) да го сменам, па го ставив како број 1 swaр. Втор ми беше Вегхорст, кој заврши кај @Dani, а дури трет Феликс.

Требаше да си одам се Феликс како најбитен, а Санчо трет. И онака никој не би го земал Санчо.

Моментално тимот ми се состои од повредени и умрени фудбалери - Санчо, Марсијал, Жота, Рис Џејмс, Тирни.
Џејмс често е повреден, подобро да си го заменил со некого од Њукасл и Брентфорд кој ќе ти носи поени. Не е фората во играта во имињата на играчите.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Џејмс често е повреден, подобро да си го заменил со некого од Њукасл и Брентфорд кој ќе ти носи поени. Не е фората во играта во имињата на играчите.
Кој? Сите се земени. :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Епа сега се земени, пола сезона помина. Што чекаше до сега? :D

Еве јас и Алекс Морено од Астон Вила го зедов пред малку.
Сега се повреди пак Џејмс, иначе требаше да игра после СП.

Јебига, секако почнав со Смит Роу како прв пик. Така да, се освен последно место е успех за мене сезонава. :D
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.961
Поени од реакции
25.275
Уште двајца ни требаат значи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom