Footballidentity.com

Член од
2 јануари 2008
Мислења
440
Поени од реакции
93
Работава е тоа што голманот ни е најголем фрајер и прими два гола од пола терен скоро.. Eден исто несмиселно истрча и пак прими скоро од корнер ама сега :mad: Гледајте ѓи головите EPIC FAIL се :) Друго е дека нема дисциплина во тимот ама ич. Секој си прави што сака :) Тоа е тоа.. Мора да се издржи некако оваа сезона па од другата ќе мора да се направи нешто.. Имаме со Симо визија некоја ама сеа за сеа тоа ќе остане тајна :)
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Па која дисиплина кој јас ви зборам вие си терате по свое што можем ја да ви праем ;)
 

Scythe 7

Malak al-Maut
Член од
25 јуни 2011
Мислења
68
Поени од реакции
23
Еј има некоја екипа што бара CD нов сум ама интересна ми стои играта сакам да продолжам да ја играм ,ама без тим не е интересно изгледа :)
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.072
Поени од реакции
12.289
Еј има некоја екипа што бара CD нов сум ама интересна ми стои играта сакам да продолжам да ја играм ,ама без тим не е интересно изгледа :)
би ти препорачал да отвориш форум и да се рекламираш,и ке видиш понуди ке фрчат од сите страни :)
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Значи 1 недела ке отидам на одмор, нема да пуштам ФИД и одма проблеми со тимот, Верувам дека тимот играл несериозно, и јасно ми е дека кога јас не сум на терен дисциплината е катастрофа, Па луге не играте за мене играте за ТИМОТ...
Има ли некој сериозен менаџер што сака да го води тимот јас во последно време имам преголеми обврски во животов неможам да се посветам доволно на Вардар!
Ако нема ке продолжам со вакво темпо
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.072
Поени од реакции
12.289
Значи 1 недела ке отидам на одмор, нема да пуштам ФИД и одма проблеми со тимот, Верувам дека тимот играл несериозно, и јасно ми е дека кога јас не сум на терен дисциплината е катастрофа, Па луге не играте за мене играте за ТИМОТ...
Има ли некој сериозен менаџер што сака да го води тимот јас во последно време имам преголеми обврски во животов неможам да се посветам доволно на Вардар!
Ако нема ке продолжам со вакво темпо
kazi mu na asistetot so ti e da bide po angaziran,ako planira transfer da prai neka ti kaze tebe samo ponuda da pustis :cautious:
 

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
Итно се бара Менаџер за Вардар, а останатите играчи да бидат 100% онлине наредната утакмица....
Јас би требало да продолжам како ГК
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
526
Поени од реакции
74
Има некој клуб на кој му треба напаѓач (центар фор) бтв нов сум. ?
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.072
Поени од реакции
12.289
so gledam daniel u mkd se vratil :),menjavaj go imeto na timot vo nekoj makedonski
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
I AM BACK!
Хахах, за името на крај на сезона ке видам што ќе правам и дали ќе го менувам, Вардар името ми е земено, така да незнам XD
Инаку, ако некоиј сака од странство во МКД да дојде, ова е местото ;)
 

Daniel.

Juventino per sempre
Член од
18 август 2009
Мислења
620
Поени од реакции
356
Нов менаџер најверојатно ќе го превземе Вардар денес, Поштар, и ќе видиме што ќе направи.
Инаку, еве мало промотивно видео за македонската лига. Made by me ;)

 

Kajgana Shop

На врв Bottom