Footballidentity.com

Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Ајјј не мислев на тоа мислев колку не се ботови
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.068
Поени од реакции
12.286
Ima nov tim,team 10 stana ...kako se vika toa ne botski ama pak e so botovi.Ako ima nekoj menager neka go zima,ako ne jas sakam da probam menager da bidam ke si napraam use eden akaunt....
ke probam da FB da gi najdam ako sakaat da ja igrata igrava..
 

van Postar

поштен ко поштар
Член од
8 јули 2010
Мислења
173
Поени од реакции
16
абе кај да видам тоа кој со кого игра во лига на шампиони како што играат Борец и Вардар пошто земав тим од Полска и сум во натпреварувањето па да видам кога се игра
 

superstarpizza

Конфекционер
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363

Tise_MKD

Sir Tishe_MKD
Член од
11 февруари 2009
Мислења
931
Поени од реакции
11
UFIC Qualifying Round 2 - Match Day 3 - Saturday 9th April 2011

Inter v F.C. Borec 13:30:00
Баш ми е жал за борец, добија многу тежок противник иако сакам да поминат да го подигнат рејтингот на македонските клубови

Garuda Parnu FC v Fc Vardar 17:45:00
Незнам по која логика се ставани времињата, иако јас го пријавив како добро време од 20 до 21, а естонците исто играат тоа време... али нема врска, моземе да се собереме, бидејки добивме екипа каква сто сакавме

Мислам дека сме фаворити во натпреваров, и доколку бидеме 100% ОНЛИНЕ ОДИМЕ ВО ГРУПИ
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Со среќа Вардар и Борез претставете не најдобро што можете (само немојте ко репрезентацијава што не претставуе) :)
 

van Postar

поштен ко поштар
Член од
8 јули 2010
Мислења
173
Поени од реакции
16
Вардарци задоволни ли сте од мојата игра или да си одам?
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.633
Поени од реакции
10.230
Вардарци задоволни ли сте од мојата игра или да си одам?
Добар беше,иако немавте многу работа вие од одбраната ама сепак добро изигра.

И барем знаеш што е офсајд за разлика од твојот претходник :pos:
 

van Postar

поштен ко поштар
Член од
8 јули 2010
Мислења
173
Поени од реакции
16
Добар беше,иако немавте многу работа вие од одбраната ама сепак добро изигра.

И барем знаеш што е офсајд за разлика од твојот претходник :pos:
хахаха добро тогаш се гледаме во среда
 

Kajgana Shop

На врв Bottom