Football manager 2014 regens

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.470
Поени од реакции
11.372
Темава е за сите регени од фудбал менаџер 2014 што ќе ги пронајдете или ги имате во тим да ги поставите тука,да вадиме идни звезди на светскиот фудбал :D

Прв ќе започнам јас,играм со Интер прилично долго,ангажирав одлични скаути на секој дел од земјината топка,но воглавно се лично мои најдени регените што ќе ги поставам подолу.

Да почнеме,некој игра веќе за првиот тим и се покажува одлично,некој е бек ап,некој беше на калење низ светот две сезони,да не ве зачудува цената на секој одреден играч.

 
Член од
3 декември 2011
Мислења
1.422
Поени од реакции
797
Криво ми е што е педер,али морав да го зеам,ептен е добар... :D Sokratis Karameris_ Overview Profile.png
 
Член од
23 март 2009
Мислења
6.193
Поени од реакции
4.399
Мора да ти е импресија од вчера муабетот за регените :) ..... ме тераш да ги вадам сите слики на сите таленти :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.470
Поени од реакции
11.372
Мора да ти е импресија од вчера муабетот за регените :) ..... ме тераш да ги вадам сите слики на сите таленти :)

slobodno vadi gi site regeni sto gi imas,bas sakam da gledam dobri regeni.

Inace toj Diego sto vredi 64 milioni ima PA 196 :eek:
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.199
Поени од реакции
2.196
Сите се мои играчи, некои се моја школа и многу од овие се купувани од други клубови како 16-17 годишни. (Барата е моја школа, најдобар фудбалер што излегол за овие 10 сезони во Спортинг) 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.903
Поени од реакции
919
леле каков реген ми се погодил играв со днипро го земав од африка негде - победив сити јуве барса некоја таква конкуренција
на 16 години го земав веќе на 19 не се трпеше дечкото!
али пошто не играм со регени го праќав по позајмици а реално можеше од 17 години прв тим да ми игра
веќе на 19 години позајмен ми беше на атлетико и газеше, после таа сезона ми нудеше псж 80 милиони али не му го дадов.... го земав у прв тим пошто јак напаѓач неможев да си најдам и ми се заеба после сејфот :/ али јебига и онака неможам регени да играм, не знам зошто
еве и сеа со ридинг играм имам еден страшен грк 16 години партали оценки за у прв тим директ ми е али не го играм го земав за да го продадам таму на 19 години за 40-50 милиони :D[DOUBLEPOST=1420857765][/DOUBLEPOST]тој регенот првиот што ви викам на 19 години со оценки беше све 18-19 најаките... подобри му беа од на кристијано роналдо
неможам сеа скриншот да земам ми е сјебана резолуцијата на фм играм со намалена и ми дава скриншот од кајгана од постов коа го пишував хахаха
 
На врв Bottom