Football Manager 2013

StarScr3am

Ѓавол
Член од
22 септември 2009
Мислења
798
Поени од реакции
219
http://prntscr.com/1s6xwd Мојата најдобра сезона со Гробарите во Европа.

Почнав во трето квалификациско коло против Шериф, ги поминав. Поминав лесно во плејофот против Макаби Тел Авив.
Ми се падна тешка група Барса, Интер и Спортинг Лисабон. Успеав да ги победам Спортинг и еден икс со Интер што ми беше доволно за 3то место и пласман во елиминациската фаза во Европа :) Понатаму можете да видите дека се победив и станав шампион против Арсенал и сите утакмици ги играв со 3-5-2 формација што сам си ја направив :)
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.277
Поени од реакции
16.752
некој да има линк од update со конечните трансфери почна дам и заебава нешто не ми дава да бирам Германска,Француска,Словачка и уште 5-6 лиги во почеток на кариера
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
На 2012кава нон-стоп ми мава краш дамп после 3-4 сезони. Чаре?
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
ne stavaj grafika, izigraj taka pa vidi dalu ke prodolzi istoto
Не разбирам.

И дадов анинстал пред 3-4 месеци, ја најдов случајно во 1 фолдер и пак ја инсталирав, али уште пред да се појави менито ме исфрла од играта, ваљда кракот треба да го направам прво
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Не разбирам.

И дадов анинстал пред 3-4 месеци, ја најдов случајно во 1 фолдер и пак ја инсталирав, али уште пред да се појави менито ме исфрла од играта, ваљда кракот треба да го направам прво
e da, taka da, krakot prvo oti ne se loadira, ama site fajlovi vo krakot, ne cel folder. I posle ne stavaj faci, logoa, amblemi sto ti ne i vidi dali pak ke krasnuva.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
e da, taka da, krakot prvo oti ne se loadira, ama site fajlovi vo krakot, ne cel folder. I posle ne stavaj faci, logoa, amblemi sto ti ne i vidi dali pak ke krasnuva.
Апдејтот 12.0.4 од Скидроу го копирав во директоријата на играта и почнувам нова игра сега, инаку никогаш не сум ставал ни логоа ни слично, ваљда не е тоа припчината. Ај ќе си играм се по 3-4 сезони и потоа одново, да тепам време :)
 
Член од
13 август 2013
Мислења
8
Поени од реакции
2
dajte nekoj siguren link od fm 13.go formatirav kompjuterot pa go izgubiv linkot.:(
--- надополнето: 25 септември 2013 во 20:42 ---
dajte nekoj siguren link od fm 13.go formatirav kompjuterot pa go izgubiv linkot.:(
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.674
Поени од реакции
9.288
Малку зафркната работа ми се случи сега. Заврши сезоната, јас сум во Интер и освојувам се што можам, ете Баерн го отпушта тренерот и ми испраќа понуда која ја прифаќам. Одам понатаму едно 2 недели, сеуште сум во Интер, а кога ќе одам на трансфер прозорчињата во Интер и Баерн стои дека се преговара за договор со мене, а јас договорот веќе го прифатив пред 2 недели.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom