FM 2012 Editor Problem

Член од
13 мај 2012
Мислења
180
Поени од реакции
206
Имам проблем не ми работи едиторот на FM 2012 и неможам да најдам друг од интернет ако може некој да го upload ке бидам многу благодарен фала :)
 

Vaseeee

Мадридиста!
Член од
24 мај 2008
Мислења
164
Поени од реакции
57
Ја па нигде неможам да најдам едитор, сите или бараат пари, или се заебани скроз..
Само Genie Scout-от ми работи ок.. Ако има некој добар, нека помогне..
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
само оргиналот едитор работи т.е. мора да ја имаш оргиналната игра
 

Vaseeee

Мадридиста!
Член од
24 мај 2008
Мислења
164
Поени од реакции
57
Ја купив преку steam. 19.99 фунти.. Досега сите сум ги купувал преку steam, ок се сите. Не е до играта до едиторот изгледа е нешто, иам и другари се жалат..
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Ја купив преку steam. 19.99 фунти.. Досега сите сум ги купувал преку steam, ок се сите. Не е до играта до едиторот изгледа е нешто, иам и другари се жалат..
епа огаш не знам обрати се до стеам хелпдескот или нешто би требало да работи
 

Vaseeee

Мадридиста!
Член од
24 мај 2008
Мислења
164
Поени од реакции
57
Не е до нив, едиторот e corrupted, мислам дека веќе неможеш ни да го симнеш преку стим.. Нема врска, одговорот на темава е, дека за 2012 нема да најдеш едитор. Доколку ти треба нешто Genie Scout e одговор..
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Мене ми е пиратерија па пак ми работи едиторот. Не знам што е проблемот кај вас... o_O
 
Член од
13 мај 2012
Мислења
180
Поени од реакции
206
Мене ми е пиратерија па пак ми работи едиторот. Не знам што е проблемот кај вас... o_O
И мене ми е пиратерија ми е од Skidrow и незнам нешто не ми рапоти едиторот дали ке можеш да го upload на некој сајт и линк да дадеш ?? ке го решиме сите проблемот :) :vozbud:
 
Член од
13 мај 2012
Мислења
180
Поени од реакции
206
Дечки некои новости за едитор некој најде ?
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Мене ми е пиратерија па пак ми работи едиторот. Не знам што е проблемот кај вас... o_O
Си начекал крак за едиторот,лиценца или што ?

Јас се утепав од барање,чисто да видам како функционира едиторот.
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.693
Поени од реакции
883
Дечки некои новости за едитор некој најде ?
За сите кои имаат проблем и неможат да го пуштат едиторот со пиратска верзија на играта , еве ви линк како да се среди таа работа http://www.itechtalk.com/thread21485.html , не е воопшто тешко , само прочитајте до крај како треба и што треба . Јас случајно налетав на ова пред скоро 2 недели , и сега немам никаков проблем со пуштање на едиторот . Колку што видов , преку едитор може да се менува скоро се во играта , но не е препорачливо да се сменуваат датумите на одигрување на првенставата или куповите , затоа што може да се случи фајлот кој ќе го креирате преку едитор , да не работи во играта .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom