Film Club - трета среќа! (142. The Innocents (1961): 24.01.-06.02.2022)

Член од
21 октомври 2014
Мислења
3.401
Поени од реакции
5.571
Ќе биде... еднаш да помие периодот со бизнис планови, EBITDA и слично... :)
Ако имаш случајно водено евиденција на ИМДБ можеш да си импортираш само, ја така направив, иначе немаше шанси да седам и да аднувам еден по еден :D
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
5.040
Поени од реакции
7.489
Овие се The Hateful 5
Прегледај го приврзокот 314507
@123456 @grande-juve @Хоуп @moongoses
последниов не можам да го тагнам... жив ли е? Побарал да му се избрише профилот?

Иначе, те поздрави Mario G еден србин/хрват шо го знам, 8000+ има логирано.

Патем, ова е листа на луѓе што ме следат а јас не ги следам.
Прегледај го приврзокот 314510
Дали некој од вас е еден од овие? Не мора он да се јави, може и друг да каже ако препознае. За да ги заследам, ако сум пропуштил некој.
1637871427293.png

Правев импорт од ИМДБ што имам испуштено. 2-3 саати утепав и од 1900 логнати таму, импортирав нови 400+ наслови во Летер, така што синка, не ти е точна листата. :D
 
Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.539
Поени од реакции
1.921
Таа е цела листа, несреќо, не си специјално ставена...:свиркам:
Потрши саат време да си избележиш гледани филмови во минатото, ако сакаш да се качиш погоре, и да го избегнеш дното, хехехехе.
Ќе биде... еднаш да помие периодот со бизнис планови, EBITDA и слично... :)
@santelli И мене така ме прелажаа, отвори летербоксд да знаеме што си гледал, за саат време ќе означиш сѐ што си гледал.

Недела дена кликав пред да баталам...
 

Filip Telford

говедо
Член од
20 јули 2020
Мислења
4.926
Поени од реакции
32.218
Ја имдб ги напраив милионери од активност на сајтот ноќта кога отворив летербокс акаунт и ги барав сите филмови што до тогаш ги имав гледано у мојот живот. А не беа многу, некои 300-400 макс.
Барај листи, режисери, актери, актерки, жанрови, манрови... Цел ноќ окапав пред компјутер.

Саат време сехехехекако
 

Kajgana Shop

На врв Bottom