FIFA World Cup Russia 2018 - Panini Sticker Album

Дали ќе го собирате албумот?


  • Вкупно гласачи
    48

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.022
Поени од реакции
71.919
Какви се тие златни? Логоата?
Да :D Сите логоа + тие од првата и тие од последната страна

Ако има некој нешто такво...праќајте ПМ :D
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.187
Поени од реакции
930
има нешто редовни собиранки за менување низ град? и каде поточно?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.022
Поени од реакции
71.919
Ми фалат само уште златниве ако има некој нешто нека пише :D
2,40,200,220,360,440,460,480,500,600,620,640,662,663

има нешто редовни собиранки за менување низ град? и каде поточно?
Секој викенд од 12 во парк кај фонтана
 
Член од
1 март 2010
Мислења
5.486
Поени од реакции
8.405
Некој Прилеп/Битола за размена?
 
На врв Bottom