FIFA World Cup Russia 2018 - Panini Online Sticker Album

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.941
Поени од реакции
74.160
Јас каснам, ама да, од IRL албумот се кодовите.

И наградата се тие сликичките од првата страна. Ништо посебно.

воедно да ја искорситам приликава да прашам некој ИРЛ дали го собира албумов? :D
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
31.320
Поени од реакции
44.538
Добро бе, коа ќе почне фантазито на ФИФА, предиктор-медиктор, коа ќе се отвори и овде тема за светско?
Ајде више у курац, време е. Албумов го собравме одамна.
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
31.800
Поени од реакции
44.860
Добро бе, коа ќе почне фантазито на ФИФА, предиктор-медиктор, коа ќе се отвори и овде тема за светско?
Ајде више у курац, време е. Албумов го собравме одамна.
Ако имаш желба, отвори тема. Не е забрането.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
31.320
Поени од реакции
44.538
Ако имаш желба, отвори тема. Не е забрането.
Тоа со темата узгред го спомнав. Добро знаеме дека не сум ја тој што може/треба таква тема да отвори.
Мене ми беше поише за тоа коа ќе почне фантазито на ФИФА.
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
31.800
Поени од реакции
44.860
@Клипче префрли ја оваа и другата за албумот во подфорумот СП.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
1.860
Поени од реакции
1.791
Сакав да ја бришам, глеам со нов апдејт плус 100 сликички има ...:eek:
За мењање некој на бонус сликичкиве :D
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
2.131
Поени од реакции
3.048
Сакав да ја бришам, глеам со нов апдејт плус 100 сликички има ...:eek:
За мењање некој на бонус сликичкиве :D
Тешко дека некој ќе ги има новите, али фала за информација
 
На врв Bottom