FIFA World Cup™ Fantasy Football

Член од
8 септември 2008
Мислења
9.710
Поени од реакции
7.070
Ќе има измени
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.915
Поени од реакции
71.783
Одлично тимче си имам спремно, супер играчи на сите позиции.

Сега се чека да ме мавнат малери и да се посерам како и секад :ROFLMAO:
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
27.696
Поени од реакции
32.942
Хм, нема за голманска одбрана поени, ни за одземена топка.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.076
Поени од реакции
19.226
Хм, нема за голманска одбрана поени, ни за одземена топка.
За одземени топки нема, а и нема потреба тоа по мое. Но, за одбрани на голманите има и тоа секоја трета одбрана по 1 поен. Има Дани линк ставено од правилата.
 
На врв Bottom