FIFA World Cup™ Bracket Challenge

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.088
Поени од реакции
19.251
24 члена моментално во Кајгана лигата, ајде можете уште :D

До 13.06 (17ч.) е рокот за да ја потврдите прогнозата за целото СП, точно ден пред да почне првиот натпревар на СП.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.088
Поени од реакции
19.251
24 члена моментално во Кајгана лигата, ајде можете уште :D

До 13.06 (17ч.) е рокот за да ја потврдите прогнозата за целото СП, точно ден пред да почне првиот натпревар на СП.
31 член, имате уште 2 дена. Крајниот рок е 13.06 до 17ч.
 
Член од
1 ноември 2005
Мислења
1.773
Поени од реакции
754
24 члена моментално во Кајгана лигата, ајде можете уште :D

До 13.06 (17ч.) е рокот за да ја потврдите прогнозата за целото СП, точно ден пред да почне првиот натпревар на СП.
Jas prognozirav na linkot i sega shto treba da pravam.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.088
Поени од реакции
19.251
Jas prognozirav na linkot i sega shto treba da pravam.
Кликнеш на join a league и ќе го внесеш кодот доколку сакаш да бидеш дел од Кајгана лигата да видиме по крајот на првенството кој најдобро испрогнозирал и освоил највеќе поени.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
8.689
Поени од реакции
13.021
Ги преценив Полска :(

 
На врв Bottom